Przed problemem zaprojektowania łazienki stoi niemal każdy klient odwiedzający nasz salon w Katowicach. Niezależnie od tego, czy chodzi o małą łazienkę czy przestrzenny pokój kąpielowy, bardzo często widok pojedynczej płytki w salonie nie jest wystarczający.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług naszych projektantów czyli specjalistów znających doskonale całą ofertę dostępną w naszym salonie i będących ekspertami w aranżacji łazienek. W krótkim czasie przygotują oni darmową wizualizację łazienki, dzięki której będzie można się przekonać, jak wybrane płytki do siebie pasują i czy osiągnięty efekt odpowiada założeniom.

Jeżeli potrzebujesz projektu luksusowego pokoju kąpielowego, zachęcamy do skorzystania z usługi Projekt VIP. Jest on przygotowywany we współpracy z projektantami pracującymi dla najbardziej luksusowych marek produktów wyposażenia łazienek, takich jak: Versace, Graniti Fiandre czy Valentino. O szczegóły zapytaj handlowca.

Projekt Twojej łazienki krok po kroku:

 1. Wypełnij formularz kontaktowy na dole tej strony i umów spotkanie w salonie DAGMA,
 2. Zabierz ze sobą rzuty przyszłej łazienki ze wszystkimi potrzebnymi wymiarami,
 3. Wybierz interesujące Cię materiały w salonie i ustal z obsługującym Cię handlowcem datę przygotowania wizualizacji,
 4. Otrzymujesz gotowe pliki mailem lub podczas spotkania w salonie. Po wcześniejszym ustaleniu terminu możliwe jest wprowadzenie zmian w trakcie spotkania,
 5. Zatwierdzasz projekt i otrzymujesz od prowadzącego twoja sprawę handlowca ofertę zakupu materiałów w nim wykorzystanych

Przykładowe wizualizacje

No posts were found for provided query parameters.

  Najczęściej zadawane pytania

  Ile kosztuje projekt łazienki?

  Wizualizacja przygotowana przez naszych projektantów jest darmowa w przypadku zakupu płytek oraz wyposażenia na łączną kwotę co najmniej 6000zł brutto. Przed wykonaniem wizualizacji pobierana jest opłata w wysokości 500zł, która jest następnie odliczana od ostatecznej wersji potwierdzonego zamówienia.

  Czy dostanę pliki dla siebie czy jedynie do wglądu w salonie?

  Wszystkie pliki, zarówno rzuty poszczególnych powierzchni, jak i widoki 3d, dostaniesz na własność do spokojnego przeanalizowania.

  Czy dostanę projekt wykonawczy pomieszczenia?

  Nie, w ramach usługi projektu łazienki dostaniesz jej wizualizację oraz rzuty wybranych powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się z galerią u dołu strony – przedstawia one finalne aranżacje łazienek przygotowane przez nasz zespół.

  Ile trwa przygotowanie projektu łazienki?

  Zazwyczaj czas przygotowania wizualizacji nie przekracza dwóch tygodni. O dokładnej dacie zostaniesz poinformowany przez obsługującego Cię handlowca.

  Czy mogę zamówić również projekt wnętrz domu lub mieszkania?

  Nasi projektanci specjalizują się w projektowaniu i aranżowaniu przestrzeni łazienkowych i nie oferujemy projektów innych pomieszczeń. Z chęcią jednak skontaktujemy Cię ze sprawdzonym projektantem wnętrz, ponieważ wielu z nich stale z nami współpracuje.