Przed problemem zaprojektowania łazienki stoi niemal każdy klient odwiedzający nasz salon w Katowicach. Niezależnie od tego, czy chodzi o małą łazienkę czy przestrzenny pokój kąpielowy, bardzo często widok pojedynczej płytki w salonie nie jest wystarczający.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług naszych projektantów czyli specjalistów znających doskonale całą ofertę dostępną w naszym salonie i będących ekspertami w aranżacji łazienek. W krótkim czasie przygotują oni darmową wizualizację łazienki, dzięki której będzie można się przekonać, jak wybrane płytki do siebie pasują i czy osiągnięty efekt odpowiada założeniom.

Jeżeli potrzebujesz projektu luksusowego pokoju kąpielowego, zachęcamy do skorzystania z usługi Projekt VIP. Jest on przygotowywany we współpracy z projektantami pracującymi dla najbardziej luksusowych marek produktów wyposażenia łazienek, takich jak: Versace, Graniti Fiandre czy Valentino. O szczegóły zapytaj handlowca.

Projekt Twojej łazienki krok po kroku:

 1. Wypełnij formularz kontaktowy na dole tej strony i umów spotkanie w salonie DAGMA,
 2. Zabierz ze sobą rzuty przyszłej łazienki ze wszystkimi potrzebnymi wymiarami,
 3. Wybierz interesujące Cię materiały w salonie i ustal z obsługującym Cię handlowcem datę przygotowania wizualizacji,
 4. Otrzymujesz gotowe pliki mailem lub podczas spotkania w salonie. Po wcześniejszym ustaleniu terminu możliwe jest wprowadzenie zmian w trakcie spotkania,
 5. Zatwierdzasz projekt i otrzymujesz od prowadzącego twoja sprawę handlowca ofertę zakupu materiałów w nim wykorzystanych

Przykładowe wizualizacje

  Najczęściej zadawane pytania

  Ile kosztuje projekt łazienki?

  Wizualizacja przygotowana przez naszych projektantów jest darmowa w przypadku zakupu płytek oraz wyposażenia na łączną kwotę co najmniej 6000zł brutto. Przed wykonaniem wizualizacji pobierana jest opłata w wysokości 600zł, która jest następnie odliczana od ostatecznej wersji potwierdzonego zamówienia.

  Czy dostanę pliki dla siebie czy jedynie do wglądu w salonie?

  Wszystkie pliki, zarówno rzuty poszczególnych powierzchni, jak i widoki 3d, dostaniesz na własność do spokojnego przeanalizowania.

  Czy dostanę projekt wykonawczy pomieszczenia?

  Nie, w ramach usługi projektu łazienki dostaniesz jej wizualizację oraz rzuty wybranych powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się z galerią u dołu strony – przedstawia one finalne aranżacje łazienek przygotowane przez nasz zespół.

  Ile trwa przygotowanie projektu łazienki?

  Zazwyczaj czas przygotowania wizualizacji nie przekracza dwóch tygodni. O dokładnej dacie zostaniesz poinformowany przez obsługującego Cię handlowca.

  Czy mogę zamówić również projekt wnętrz domu lub mieszkania?

  Nasi projektanci specjalizują się w projektowaniu i aranżowaniu przestrzeni łazienkowych i nie oferujemy projektów innych pomieszczeń. Z chęcią jednak skontaktujemy Cię ze sprawdzonym projektantem wnętrz, ponieważ wielu z nich stale z nami współpracuje.

  Gotowe projekty łazienek

  Aranżacja łazienki to bardzo odpowiedzialne zadanie. Od jakości wykończenia tego pomieszczenia zależy codzienny komfort domowników. Właśnie dlatego nie powinno się stawiać na przypadek. Remont łazienki, czy też jej pierwotna aranżacja powinny być prowadzone na podstawie profesjonalnego projektu. Dzięki temu pomieszczenie pozostanie funkcjonalne i piękne. Profesjonaliści DAGMA przygotowują dla klientów gotowe projekty łazienki w dowolnie wybranym stylu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Aranżacje łazienek – co powinny zawierać?

  Każdy z nas marzy o stylowej, praktycznej i estetycznie wykończonej łazience. Niezależnie od wybranego stylu istnieją elementy wyposażenia i wykończenia wnętrza, które powinny znaleźć się w praktycznie każdej łazience. To nie tylko meble łazienkowe, oświetlenie łazienki, czy też armatura. Do tego dochodzą także okładziny ścienne, a wśród nich od lat najpopularniejszym wyborem pozostają płytki łazienkowe, które są odporne na działanie wilgoci i łatwe w pielęgnacji.
  Czytaj więcej