Dlaczego warto z nami współpracować?

Salon płytek i łazienek DAGMA jest miejscem, które ma inspirować a nie dostarczać gotowe rozwiązania, dlatego współpraca z architektami i projektantami wnętrz leży u podstaw naszej działalności.

Nasz salon sprzedaży został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksimum komfortu pracy architektom oraz inwestorom. Nie prezentujemy w nim gotowych rozwiązań w formie tradycyjnych boksów łazienkowych, ale właśnie architektom pozostawiamy swobodę w urzeczywistnianiu ich wizji projektowych na miejscu. Pomaga w tym ogromna biblioteka płytek oraz ekspozytory pozwalające zestawiać ze sobą różne rodzaje płytek, zarówno w pionie, jak i poziomie.

Do dyspozycji architektów pozostawiamy wygodne miejsca pracy wyposażone w najnowocześniejsze programy do tworzenia pięknych wizualizacji oraz zespół profesjonalnych doradców doskonale znających ofertę dziesiątek producentów, z którymi współpracujemy.

Osoba do kontaktu

Architektom oraz dekoratorom wnętrz oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy. Jeżeli planujesz odwiedzić nasz salon bądź masz pytania, prześlij swoją wiadomość do naszego działu współpracy z architektami.

Osoba odpowiedzialna za nawiązywanie kontaktów z architektami i projektantami wnętrz:
Łukasz Tomasik
tomasik.l@dagma.pl
32 259 10 20Jesteśmy na bieżąco z trendami.

Nasi doradcy biorą udział w szkoleniach produktowych oraz odwiedzają targi branżowe, dzięki czemu możemy nie tylko oferować to, co obecnie najmodniejsze, ale również najnowocześniejsze i ekologiczne.

Nie boimy się wyzwań.

Masz śmiały pomysł, który potrzebujesz skonfrontować z rzeczywistymi możliwościami producentów? Z niektórymi współpracujemy już kilkanaście lat, dlatego często są w stanie wyjść dla nas poza ramy swojej podstawowej oferty.

Szeroki wybór materiałów

Płytki, okładziny drewniane, ceramika, armatura. Wiemy jak ważne jest właściwe dopasowanie do siebie różnych materiałów i powierzchni. W naszym salonie wszystko masz pod ręką.

Korzystne warunki współpracy.

Cenimy sobie współpracę z architektami. Niezależnie od tego czy reprezentujesz duże biuro czy prowadzisz jednoosobową działalność warunki, które Ci zaproponujemy na pewno Cię usatysfakcjonują.

Dajemy pełne wsparcie naszego specjalisty.

Do każdego projektu w trakcie współpracy przydzielany jest do Państwa dyspozycji nasz doradca, na którego wiedzę i wsparcie możecie liczyć.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Jeżeli chcesz raz w miesiącu otrzymywać zwięzłą informację nt najnowszych kolekcji płytek wraz z teksturami, zapisz się do naszego newslettera: