CO NAS WYRÓŻNIA

Szeroki wybór materiałów

Płytki, okładziny drewniane, ceramika, armatura. Wiemy jak ważne jest właściwe dopasowanie do siebie różnych materiałów i powierzchni. W naszym salonie wszystko masz pod ręką.

PEŁNE WSPARCIE

Nasi doradcy biorą udział w szkoleniach produktowych oraz odwiedzają targi branżowe, dzięki czemu możemy nie tylko oferować to, co obecnie najmodniejsze, ale również najnowocześniejsze i ekologiczne.

Nie boimy się wyzwań

Masz śmiały pomysł, który potrzebujesz skonfrontować z rzeczywistymi możliwościami producentów? Z niektórymi współpracujemy już kilkanaście lat, dlatego często są w stanie wyjść dla nas poza ramy swojej podstawowej oferty.

Korzystne warunki współpracy

Cenimy sobie współpracę z architektami. Niezależnie od tego czy reprezentujesz duże biuro czy prowadzisz jednoosobową działalność warunki, które Ci zaproponujemy na pewno Cię usatysfakcjonują.

PŁYTKI WIELKOFORMATOWE

Odkryj naszą ekspozycję płyt wielkoformatowych od Graniti Fiandre, Floor Gres, Laminam, Rex, Coverlam, Cotto d’Este i wielu innych.

WPADNIJ DO NAS

W naszym salonie zapewnimy Ci pomieszczenie do pracy indywidualnej lub na spotkanie z klientem oraz dostęp do setek próbek i wzorników począwszy od płytek, przez armaturę, ceramikę i dekoracje wnętrz.

POZNAJMY SIĘ

Wypełnij powyższy formularz lub odezwij się bezpośrednio: