W naszym salonie oferujemy szeroki wybór płytek ceramicznych, utrzymanych w modnej obecnie minimalistycznej stylistyce. Są to przede wszystkim eleganckie płytki w monokolorach (np. takie kolekcje jak Cerim Crayons czy Tubądzin Cielo e Terra). To również klasyczne płytki do łazienki, które utrzymane są w odcieniach szarości. Z powodzeniem mogą zostać wykorzystane również jako płytki ceramiczne do salonu. Wykończone z ich wykorzystaniem minimalistyczne salony prezentują się przestronnie, a jednocześnie elegancko.

Minimalistyczne płytki Katowice bardzo często nawiązują swoją kolorystyką do betonu i kamienia. Dzięki temu doskonale sprawdzają się jako tło do reszty aranżacji wnętrz, komponując się z każdą kolorystyką. Są wręcz idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie stonowane barwy i prostotę.
Dostępne w naszym asortymencie płytki minimalistyczne to produkty najwyższej jakości, stworzone przez czołowych producentów. Wyróżniają się trwałością oraz wysoką estetyką, a przy tym dostępne są w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej.