salon sprzedaży
salon sprzedaży
salon sprzedaży
salon sprzedaży

Salon DAGMA Płytki Łazienki

W 2016 roku stworzyliśmy nowy salon sprzedaży DAGMA, gdzie w nowatorski sposób prezentujemy najnowsze trendy w świecie płytek ceramicznych i łazienek. To miejsce jedyne w swoim rodzaju na mapie Śląska, ze względu na koncepcję ekspozycyjną odmienną od tej, do której przyzwyczaiły nas tradycyjne salony sprzedaży płytek.

Nasz salon, pełen naturalnego światła słonecznego, może przede wszystkim pochwalić się przepastną „biblioteką” płytek, która pozwala porównywać setki różnych płytek w tym samym rozmiarze, zarówno w pionie jak i w poziomie. Utarte schematy łamiemy również, jeżeli chodzi o ekspozycje gotowych rozwiązań. Zamiast tradycyjnych, ciasnych boksów znaleźć można u nas otwarty układ modułowy, który pozwala lepiej obejrzeć płytki i wyposażenie.

Zróżnicowana oferta

Nie skupiamy się na ofercie jednego producenta. Współpracujemy z dziesiątkami dostawców z Włoch, Polski, Niemiec czy Hiszpanii, dlatego wybór w naszym salonie jest tak duży.

Obsługa
od A do Z

Pomagamy w doborze materiałów, wykonujemy bezpłatną wizualizację, dobieramy konieczne akcesoria i materiały budowlane, a następnie dowozimy produkty pod wskazany przez klienta adres bez dodatkowych kosztów.

Największa ekspozycja wielkich formatów

Jeżeli podobają Ci się płytki
w rozmiarach takich jak aż 3,2×1,6m,
to salon DAGMA z największą ekspozycją płyt wielkoformatowych jest miejscem, które musisz odwiedzić.

Biblioteka
płytek

Setki przeróżnych płytek w rozmiarze 60x60cm w jednym miejscu to łatwość przenoszenia, dobierania, zestawiania, porównywania z wybranym kolorem ścian, armaturą, drewnem.

ELASTYCZNE GODZINY PRACY​

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie wszystkim odpowiadają standardowe godziny otwarcia naszego salonu, dlatego aby spotkać się z naszym doradcą w godzinach wieczornych, wystarczy zadzwonić i umówić się w dogodnym terminie.

Kącik dla
dzieci

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy specjalny kącik, w którym mogą się kreatywnie pobawić podczas Waszej wizyty w naszym salonie

Najlepsza
kawa

Zależy nam, by wizyta w naszym salonie była inspirującym spotkaniem, dlatego rozmowy zawsze prowadzimy przy filiżance aromatycznej, włoskiej kawy.

Wizualizacje łazienek

Nasz dział projektowy wykonuje wizualizacje nieodpłatnie dla klientów naszego salonu. Zobacz nasze realizacje i umów się na wizytę z naszym projektantem.

Płytki Tubądzin Katowice

Od lat jesteśmy głównym partnerem fabryki płytek Tubądzin w regionie. Wieloletnia współpraca pozwala nam oferować wyjątkowo atrakcyjne ceny zarówno na podstawowe kolekcje Tubądzin, płytki wielkoformatowe Tubądzin Monolith oraz serię Tubądzin Maciej Zień. W naszym salonie prezentujemy wszystkie popularne kolekcje, począwszy od ekspozycji gresów wielkoformatowych Monolith, przez płytki łazienkowe prezentowane w nowoczesnych szafach ekspozycyjnych po luźne płytki, które można wypożyczyć.

Ekspozycja płyt Laminam

Od wielu lat prężnie współpracujemy z włoskim producentem spieków kwarcowych Laminam. Ważne miejsce w naszym salonie sprzedaży zajmuje obszerna ekspozycja aktualnej oferty płyt w formacie 100x300cm. Większość z nich jest również dostępna w postaci mniejszych wzorów, które również można zabrać ze sobą do domu.

Projektowanie Łazienek

Nasi projektanci z chęcią pomogą Ci w doborze materiałów i projekcie Twojej wymarzonej łazienki. Aby dowiedzieć się więcej jak dokładnie wygląda proces przygotowania wizualizacji łazienki w naszym salonie, zapraszamy do sekcji projekty łazienek

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

Lub odwiedź nas wirtualnie: