Adres strony internetowej: www.tubadzin.pl

Kraj: Polska

Ceramika Tubądzin to polska firma, która w bardzo szybkim tempie stała się popularna nie tylko w całym kraju, ale również w Europie. Miała zaszczyt zostać laureatem wielu cennych nagród, takich jak Firma Roku przyznawana przez Polski Klub Biznesu. Otrzymała także Medal Europejski, za który odpowiada MSZ wraz z Business Center Club. To idealny dowody na to, że mówimy o wiodącej marce.

Co więcej, oryginalne aranżacje to znak firmowy produktów marki Tubądzin. Płytki do łazienki są wciąż jednym z najchętniej wybieranych produktów. Główną przyczyną takiego sukcesu jest bezproblemowe dopasowanie wyrobów do pozostałych elementów łazienki oraz ponadprzeciętna odporność na czynniki zewnętrzne. Dzięki różnorodnym kolekcjom każdy może znaleźć coś pasującego do własnych oczekiwań. Ty też możesz stworzyć wymarzone aranżacje łazienek. Płytki Tubądzin w dużym stopniu pomogą Ci osiągnąć ten cel.

Prawdziwą furorę na rynku zrobiły płytki do łazienki imitujące marmur. Dzięki nim możesz mieć wrażenie, że posiadasz w domu prawdziwy marmur, pomimo tego, iż są to „tylko” płytki. Do złudzenia przypominają one jednak marmur zarówno wyglądem, jak i wzmocnioną wytrzymałością.

Firma Tubądzin oferuje także swoje produkty do innych pomieszczeń. Atrakcyjną propozycją są eleganckie płytki do salonu. Wiele osób uważa, że to właśnie w tym miejscu bije serce całego domu. Warto więc, żeby było ono perfekcyjnie zaaranżowane. Salon w stylu klasycznym, eleganckim, a może ekstrawaganckim? Możesz wybrać wszystko, co chcesz. W ofercie znajdują się też inne rodzaje płytek, między innymi płytki gresowe. Tubądzin zadbał o dosłownie każdy rodzaj wyrobów.

Jak sam widzisz — kupno produktów tej firmy niesie za sobą same korzyści. W trosce o potrzeby naszych klientów proponujemy płytki Ceramiki Tubądzin w ofercie naszego sklepu. Takiego wyboru dokonało już mnóstwo klientów i każdy z nich spędza teraz miło czas w pięknie zaaranżowanym domu. Dołącz do tej ekskluzywnej grupy i również bądź dumny ze swoich płytek.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!