salon Ferrari w Warszawie
Salon Ferrari w Katowicach
Katowice
Biurowiec KTW w Katowicach
Basen w Siemianowicach
Rewitalizacja zabytkowej pływalni w Siemianowicach Śląskich
Johnson Matthety
Nowa siedziba firmy JOHNSON MATTHEY w Gliwicach
Lotnisko w Pyrzowicach
MPL "Pyrzowice" Terminal B
Basen w Anrychowie
Basen w Andrychowie

Kilka słów o nas...

 

Obsługa inwestycji to nasza specjalność. Już od ponad 20 lat realizujemy projekty nie tylko na terenie Śląska, ale całego kraju. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami płytek i wyposażenia łazienek wypracowaliśmy sobie nie tylko relacje ułatwiające szybką realizację zamówień, ale również warunki dające nam możliwość oferowania najniższych cen.

Nasze Biuro Obsługi Inwestycji w sposób kompleksowy realizuje zarówno duże projekty, takie jak: aquaparki i galerie handlowe, ale również mniejsze: restauracje, sklepy. Produkty wykorzystywane w obiektach użyteczności publicznej muszą spełniać znacznie bardziej restrykcyjne normy, niż te spotykane w mieszkaniach prywatnych. Na przykład płytki ceramiczne powinny nie tylko prezentować się doskonale przez długi czas, ale również być bezpieczne i odporne na ścieranie czy działanie wilgoci, detergentów i innych czynników. Wiemy o tym doskonale, dlatego też oferujemy naszym klientom płytki inwestycyjne, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

W trosce o wybór najbardziej dopasowanych rozwiązań wykwalifikowany i doświadczony zespół Biuro Obsługi Inwestycji zajmuje się projektami naszych klientów. Taka obsługa gwarantuje inwestorom, architektom oraz wykonawcom kompleksowe wsparcie, które obejmować może doradztwo, dostarczanie próbek materiałów i wizytę na miejscu budowy. Pozwala nam to udzielić fachowej pomocy w wyborze płytek, biorąc pod uwagę parametry produktów, takie jak antypoślizgowość, klasa ścieralności, grubość, odporność na plamienie oraz działanie środków chemicznych. Dzięki pomocy w doborze parametrów płytek do obiektów inwestycyjnych, nasi klienci mają pewność, że zaproponowane materiały będą zgodne z normami i wymogami prawnymi.

 

DAGMA – Biuro Obsługi Inwestycji
Katowice, ul. Pszczyńska 15
tel. 32 251 83 99
e-mail: boi@dagmaplytki.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:30

Nasze realizacje

33 lata

doświadczenia

+ 37000

zrealizowanych inwestycji

+ 5000000

sprzedanych m2 płytek

Płytki inwestycyjne