Kilka słów o nas

Obsługa inwestycji to nasza specjalność. Już od ponad 20 lat realizujemy projekty nie tylko na terenie Śląska, ale całego kraju. Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami płytek i wyposażenia łazienek wypracowaliśmy sobie nie tylko relacje ułatwiające szybką realizację zamówień, ale również warunki dające nam możliwość oferowania najniższych cen.

Nasze Biuro Obsługi Inwestycji w sposób kompleksowy realizuje zarówno duże projekty, takie jak: aquaparki i galerie handlowe, ale również mniejsze: restauracje, sklepy. Produkty wykorzystywane w obiektach użyteczności publicznej muszą spełniać znacznie bardziej restrykcyjne normy, niż te spotykane w mieszkaniach prywatnych. Na przykład płytki ceramiczne powinny nie tylko prezentować się doskonale przez długi czas, ale również być bezpieczne i odporne na ścieranie czy działanie wilgoci, detergentów i innych czynników. Wiemy o tym doskonale, dlatego też oferujemy naszym klientom płytki inwestycyjne, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

W trosce o wybór najbardziej dopasowanych rozwiązań wykwalifikowany i doświadczony zespół Biuro Obsługi Inwestycji zajmuje się projektami naszych klientów. Taka obsługa gwarantuje inwestorom, architektom oraz wykonawcom kompleksowe wsparcie, które obejmować może doradztwo, dostarczanie próbek materiałów i wizytę na miejscu budowy. Pozwala nam to udzielić fachowej pomocy w wyborze płytek, biorąc pod uwagę parametry produktów, takie jak antypoślizgowość, klasa ścieralności, grubość, odporność na plamienie oraz działanie środków chemicznych. Dzięki pomocy w doborze parametrów płytek do obiektów inwestycyjnych, nasi klienci mają pewność, że zaproponowane materiały będą zgodne z normami i wymogami prawnymi.

Zapraszamy do kontaktu

DAGMA – Biuro Obsługi Inwestycji
Katowice, ul. Pszczyńska 15
tel. 32 251 83 99
e-mail: boi@dagmaplytki.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:30

  Nasze realizacje

  Top view of three male swimmers

  Baseny i obiekty sportowe

  escalators-at-the-mall

  Obiekty usługowe i produkcyjne

  Szkoły i placówki oświatowe

  Szkoły i placówki oświatowe

  Cars For Sale, Automotive Industry, Cars Dealership Parking Lot.

  Salony samochodowe i motoryzacyjne

  restauracja

  Restauracje, kawiarnie, bary

  Obiekty użyteczności publicznej

  Obiekty użyteczności publicznej

  Budynki mieszkane

  stacja benzynowa

  Stacje benzynowe

  Obiekty służby zdrowia