Wykończone naturalnym kamieniem podłogi i ściany prezentują się niezwykle elegancko. Niestety, kamień jest kosztownym rozwiązaniem, które dodatkowo bywa kłopotliwe w utrzymaniu. Dlatego też w naszym asortymencie znajdują się płytki ceramiczne nawiązujące swoim wyglądem do kamienia, które są doskonałą alternatywą.

Ścienne płytki kamieniopodobne Katowice pozwalają uzyskać surowy, naturalny wygląd, który doskonale komponuje się z nowoczesną aranżacją wnętrza. Obecnie ciężko odróżnić je od kamienia naturalnego. Wynika to z faktu, że wysokiej jakości produkty, takie jak dostępne w naszej ofercie na przykład płytki Ergon, wykonane są tak, by imitować kamień nie tylko swoim wyglądem, ale również fakturą.
Oferowane przez naszą firmę płytki ceramiczne są nie tylko eleganckie i efektowne, ale również trwałe. Należy pamiętać, że płytki gresowe są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, ponieważ posiadają zamkniętą strukturę powierzchni. Ich szeroki wybór sprawia, że każdy z naszych klientów może znaleźć płytki nawiązujące do kamienia, które dopasowane będą do jego indywidualnych potrzeb oraz upodobań.