Mozaika to ponadczasowe rozwiązanie, które wykorzystywano już w starożytności. Mimo upływu lat, wciąż jest świetnym sposobem na wykończenie podłóg lub ścian. Cieszy się niesłabnącą popularnością, dlatego też zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się płytki mozaiki zarówno do łazienek, stref SPA, na baseny oraz eleganckie mozaiki dekoracyjne nadające się właściwie do każdego pomieszczenia.

W asortymencie naszej firmy znajdują się zarówno mozaiki szklane jak i cermaiczne. Co ważne, najczęściej płytki podłogowe mozaikowe sprzedawane są na plastrach 30×30 cm, dzięki czemu ich układanie jest znacznie łatwiejsze i mniej czasochłonne. W przypadku skomplikowanych wzorów, producenci dodatkowo numerują plastry, by jeszcze bardziej ułatwić ich układanie.

Płytki mozaikowe Katowice, które znajdują się w ofercie naszej firmy, to najwyższej jakości wyroby, które prezentują się doskonale przez długi czas. Co więcej, niektórzy z producentów oferują mozaiki sprzedawane są ze specjalną fugą oraz klejem w zestawie.