W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie wysokiej jakości płytki drewnopodobne. Dostępne są w różnej kolorystyce oraz wymiarach, dzięki czemu doskonale wkomponują się w liczne aranżacje. Ich wygląd nawiązuje do naturalnego drewna, dzięki czemu ocieplają wnętrza. Tego typu wybór doskonale sprawdza się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w mieszkaniach i biurach. Sprawdź naszą ofertę płytek drewnopodobnych i dobierz je do swoich indywidualnych potrzeb.

Czym są płytki drewnopodobne?

Jak sama nazwa wskazuje, są to płytki imitujące drewno. Mogą powstawać z różnych materiałów. Wśród klientów najczęściej wybierane są płytki podłogowe drewnopodobne, jednak na rynku znajdują się również dedykowane kafle i płytki ceramiczne, które doskonale sprawdzają się na ścianach. Nie tylko je zabezpieczają, ale nadają wnętrzom wyjątkowej estetyki i charakteru.

Trzy podstawowe rodzaje płytek drewnopodobnych

Standardowo drewnopodobne płytki podłogowe powstają z trzech różnych materiałów. Różnią się one w zakresie parametrów technicznych, w tym m.in. odporności na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Podstawowe materiały produkcyjne to: glazura, terakota i gres. Niemniej jednak w naszym salonie znajdziesz niemal wyłącznie płytki gresowe.

Czytaj więcej

 

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1 lub Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl