Wykończenie tarasu płytkami w Katowicach jest rozwiązaniem trwałym i efektownym. Dlatego też zadbaliśmy o to, by w naszym asortymencie znalazły się nowoczesne płytki tarasowe, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno w kwestii wyglądu jak i użyteczności.

Do wykończeni tarasów i balkonów proponujemy przede wszystkim wysokiej jakości płytki gresowe o grubości 2cm. Większość oferowanych w naszym salonie płyt tarasowych 2cm to płytki antypoślizgowe, a wszystkie z nich wyróżniają się również mrozoodpornością – dzięki temu prezentują się doskonale przez wiele lat. Warto zwrócić uwagę na zewnętrze płytki tarasowe nawiązujące do betonu, które są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących minimalistycznych, surowych wykończeń posadzek. Płytki tarasowe mogą być układane na specjalnych dystansach bez konieczności ich klejenia lub oczywiście w sposób klasyczny, a więc klejone do posadzki.

Wszystkie są wyrobami znanych i cenionych producentów, dzięki czemu wyróżniają się wysoką jakością, estetyką wykonania oraz trwałością.