...
loader image

Producent Laminam

Strona internetowa: https://www.laminam.pl/

Kraj: Polska

Producent płytek Laminam

Włoska firma Laminam to uznany producent wysokiej jakości wielkoformatowych płyt ceramicznych, które na naszym rodzimym rynku znane są jako ‘spieki kwarcowe’. Początki marki sięgają 2001 roku. Od ponad 20 lat Laminam buduje stabilną pozycję jednego z europejskich liderów w produkcji jakościowych płyt o dużych rozmiarach. Doskonale sprawdzają się w wykończeniu wnętrz mieszkalnych oraz biznesowych. Wykorzystywane są m.in. w halach przemysłowych oraz w obiektach turystycznych ale również na elewacjach oraz jako blaty.

Producent Laminam

Trzeba przyznać, że producent Laminam rozwija się bardzo dynamicznie. Firma wywodzi się z Włoch i kilka lat temu otworzyła innowacyjny i bardzo nowoczesny zakład produkcyjny niedaleko Parmy. Duża część produkcji została skierowana również do zakładu w Hiszpanii, gdzie Laminam zainwestował w kolejna fabrykę. Ma to obecnie duże znaczenie, ponieważ w fabrykach w Hiszpanii wykorzystywany jest gaz płynący z Afryki a nie z Rosji. O jakości produkcji świadczy to, że w 2016 roku przedstawiciele Laminam odebrali prestiżową nagrodę Red Dot Award, która uznawana jest za jedną z najważniejszych w dziedzinie designu. Włoska marka specjalizuje się w spiekach kwarcowych i wykonuje produkty zarówno na podłogi, jak i na fronty meblowe oraz ściany. Szeroki asortyment sprawia, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w ofercie Laminam produkty dla siebie.

 

Rozwój technologii i inwestycje poczynione przez Laminam sprawiają, że produkcja jest prowadzona z jeszcze większą dbałością o środowisko naturalne i zgodnie ze zrównoważonym rozwojem. W całym procesie wykorzystuje się naturalne komponenty oraz ogranicza się zużycie energii elektrycznej, dzięki instalacji rozwiązań z obszaru OZE. Tylko w ten sposób marka Laminam może odpowiadać na zmieniające się potrzeby rynku i nowe wyzwania. Pojedyncze płyty ze spieków kwarcowych wypalane są w temperaturze 1220 stopni, co zwiększa ich wytrzymałość i potencjał zastosowania. Każdy pojedynczy produkt tworzony jest z dbałością o najdrobniejsze detale.

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

Dystrybutor płytek Laminam

Dagma Płytki jest jednym z głównych dystrybutorów marki Laminam na polskim rynku. W naszym salonie możesz zapoznać się z największą wystawą płyt wielkoformatowych Laminam w regionie. Od lat współpracujemy z klientami biznesowymi i indywidualnymi w zakresie ich dostarczania. W swoim asortymencie posiadamy zarówno najnowsze kolekcje włoskiego producenta, jak i płytki, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Naszym klientom gwarantujemy atrakcyjne ceny zakupu i profesjonalną obsługę. Nasz zespół wesprze Cię w procesie zakupu płyt Laminam oraz odpowie na ewentualne pytania w zakresie potencjału ich wykorzystania, produkcji i innych kluczowych kwestii.

Płytki Laminam

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą spieków kwarcowych od włoskiego producenta Laminam. To gwarancja najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. W naszym salonie przygotowaliśmy największą kolekcję płyt wielkoformatowych tego producenta w regionie. Ze względu na swoją wytrzymałość i estetykę jest to zakup na lata. Warto zaufać firmie, która z danym produktem ma do czynienia już od bardzo długiego czasu – pozwoliło nam to nawiązać bardzo dobrym relacje z producentem. Z przyjemnością wspieramy firmy wykonawcze, architektów oraz inwestorów indywidulanych w procesie projektowania (np. elewacji wentylowanych), precyzyjnej obróbki płyt oraz co najważniejsze, w doborze najwłaściwszego wariantu (których w ofercie Laminam jest wyjątkowo dużo!).

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1
lub
Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    32 202 11 22
    plytki@dagma.pl