Jakie płytki wybrać do garażu?

Jakie płytki wybrać do garażu

Garaż to ważny element każdego domu, który pozwala nam nie tylko zadbać o swój pojazd, ale również zyskać przestrzeń do przechowywania sprzętów czy majsterkowania. Warto więc zadbać o funkcjonalność tego pomieszczenia. Jednym z ważnych elementów jest to, jakie płytki do garażu i kotłowni wybierzemy. To od nich zależy nie tylko estetyka pomieszczenia, ale również nasz komfort i bezpieczeństwo.

Jakie płytki do garażu na podłogę warto wybrać? Obecnie najlepszym wyborem są różnego rodzaju płytki gresowe. Kupując je warto zwrócić uwagę na parametry takie jak odporność na ścieranie. Im wyższa, tym dłużej podłoga w garażu będzie prezentować się lepiej.
Ważna jest również antypoślizgowość płytek do garażu i kotłowni. To pomieszczenia, do których często wchodzimy w mokrym obuwiu, woda ścieka również z samochodu – dlatego też najlepiej sprawdzą się płytki o dużym parametrze antypoślizgowym (określa się go liczbą i symbolem R).
Niezwykle ciekawą propozycją są duże płytki do garażu, które prezentują się efektownie, a przy tym ułatwiają szybkie wykończenie pomieszczenia.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl