Płytki podłogowe z połyskiem

Trendy dotyczące wystroju wnętrz szybko się zmieniają, podobnie jak sposoby wykańczania ścian i podłóg. Obecnie prawdziwym hitem są płytki wysoki połysk. Nie ma w tym nic dziwnego – prezentują się niezwykle elegancko i efektownie. Dają sporo możliwości kompozycyjnych oraz posiadają wszechstronne zastosowanie.

Na szczególną uwagę zasługują duże płytki podłogowe z połyskiem, które są wprost idealnym rozwiązaniem w przypadku, gdy chcemy urządzić mieszkanie w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Stawiając na płytki na wysoki połysk do przedpokoju lub salonu musimy jednak pamiętać, że nie zawsze są one w pełni odporne na ścierania połyskliwej warstwy oraz zarysowania. Dlatego warto wybierać płytki wysoki połysk, które wykonane zostały przez czołowych producentów i wyróżniają się wysoką klasą ścieralności.

Co ważne, wbrew pozorom duże płytki podłogowe z połyskiem dostępne są nie tylko w jednolitych kolorach. Coraz częściej możemy wybierać również płytki na wysoki połysk, które posiadają wzory lub imitują naturalną strukturę kamieni. Dzięki temu każdy z nas może wybrać takie płytki podłogowe z połyskiem, które będą dopasowane do stylu i kolorystyki wnętrz, które chcemy nimi wykończyć.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl