Spieki kwarcowe – co warto o nich wiedzieć?

Spieki kwarcowe – co warto o nich wiedzieć

Poszukując płytek, którymi wykończymy podłogi i ściany w mieszkaniu, warto zwrócić uwagę na spieki kwarcowe. To niezwykle eleganckie płytki, które swoim wyglądem przypominają naturalne kamienie, takie jak marmur czy piaskowiec. Są jednak znacznie tańsze oraz bardziej odporne na uszkodzenia, dzięki czemu są alternatywą, na która warto zwrócić uwagę. Spieki kwarcowe na ścianę to cienkie płyty, które powstają z naturalnych minerałów. Różnego rodzaju skały kruszy się na proszek, który następnie łączony jest ze sobą i barwnikami pod wpływem bardzo wysokiej temperatury.

Spieki kwarcowe na podłogę zastosować możemy w każdym praktycznie pomieszczeniu. Doskonale sprawdzają się nie tylko w łazience czy w kuchni, ale również np. w salonie czy przedpokoju. Spieki kwarcowe na podłogę różnią się między sobą wzornictwem oraz kolorystyką, dzięki czemu można dopasować je do każdego wnętrza.

Ciekawą propozycją są również spieki kwarcowe na ścianę, które idealnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach. Wyróżnia je nie tylko efektowny wygląd, ale też łatwość montażu.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl