Wzorzyste płytki podłogowe

Poszukując sposobu na efektowne wykończenia wnętrz, często stawiamy na jednolitą kolorystykę. Tymczasem nie jest to jedyne modne obecnie rozwiązanie. Do łask wracają bowiem płytki podłogowe we wzory, które dają nam sporo możliwości kompozycyjnych, doskonale zdobią ściany i podłogi, a przy tym są w stanie zastąpić inne dekoracje i ożywić wnętrza.

Kafelki wzorzyste wykorzystuje się obecnie w wielu pomieszczeniach. W przypadku płytek podłogowych we wzory możemy położyć je nawet w salonie, gdzie będą stanowiły ciekawe tło dla nowoczesnych, prostych i minimalistycznych mebli.

Bardzo modne są kafelki w geometryczne wzory, nawiązujące do motywów ludowych oraz niezmiennie popularne mozaiki. Wybór wzorzystych płytek ceramicznych jest bardzo szeroki – wyroby tego typu znajdziemy bowiem w kolekcjach wszystkich cenionych producentów płytek. Dlatego też kafelki wzorzyste są dostępne również w naszym asortymencie w wielu wymiarach, wzorach oraz wariantach kolorystycznych, z których każdy znajdzie coś dla siebie.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl