Łazienka w szarościach

Łazienka w szarościach

Urządzając łazienkę warto zwrócić uwagę na każdy, najdrobniejszy nawet szczegół. Niemniej jednak, największe znaczenie ma kolorystyka pomieszczenia. Jednym z najnowszych trendów jest łazienka w odcieniach szarości. Kolor ten prezentuje się bardzo elegancko, a przy tym daje nam sporo możliwości aranżacyjnych. Łazienka w odcieniach szarości może być bowiem zarówno klasycznie, jak i nowocześnie urządzona. Możemy wybierać spomiędzy ciemnych i jasnych odcieni, tworząc ciekawy i elegancki efekt końcowy. Co więcej, szarość doskonale łączy się z innymi kolorami, stanowiąc nienachalne, a jednocześnie widoczne tło.

Nowoczesna łazienka w odcieniach szarości może być pomieszczeniem jasnym i przestronnym – wystarczy, że postawimy na płytki o delikatnym wzornictwie i stonowanej kolorystyce. Może być również odważna, utrzymana w stylu industrialnym. Wówczas najlepiej postawić na płytki ciemne, imitujące kamień lub beton. Jeśli chcesz sprawdzić, jak efektownie może prezentować się nowoczesna łazienka w szarościach, koniecznie zapoznaj się z naszą szeroką ofertą płytek w tej kolorystyce.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl