Wielkoformatowe plytki do salonu

Wielkoformatowe płytki do salonu

Przeglądając najnowsze kolekcje płytek nie sposób nie zauważyć, że dominują obecnie produkty w dużym formacie. Również w ofercie naszego sklepu dostępne są płytki wielkoformatowe na podłogę, które swoim wzornictwem oraz stylistyką nawiązują do kamienia lub drewna. Wybór płytek wielkoformatowych na podłogę to prosty sposób, by nadać jej eleganckiego, spójnego wyglądu. Mała ilość łączeń sprawia, że powierzchnia prezentuje się znacznie bardziej efektownie, jest również bardziej funkcjonalna i łatwiejsza w utrzymaniu czystości.

Co ważne, płytki o dużym formacie możemy wykorzystać nie tylko na podłogach. Kolejną, bardzo ciekawą propozycją, są płytki ścienne wielkoformatowe. To rozwiązanie, które doskonale sprawdza się nie tylko w oczywistych pomieszczeniach, takich jak kuchnia czy łazienka, ale również np. w salonie. Za pomocą takich płytek możemy skutecznie podkreślić niektóre elementy ścian, lub też zdecydować się na wykończenie całego pomieszczenia, co doda mu elegancji i nowoczesności.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl