Wielkoformatowe spieki kwarcowe

Urządzasz mieszkanie i zależy ci na jego eleganckim i stylowym wyglądzie? Jednocześnie chcesz uniknąć wysokich kosztów związanych np. z zakupem kamiennych płyt? Rozwiązaniem, które sprawdzi się w twoim przypadku, będą więc spieki wielkoformatowe. To cienkie płytki, które powstają ze zmielonych skał granitowych z domieszką glinek, barwników i topników. Ich stylistyka oddaje wiernie wygląd piaskowców, granitów oraz marmurów. Dzięki temu spieki wielkoformatowe są niezwykle eleganckie.

Wiele osób stosuje spieki kwarcowe na podłogę. Nie ma w tym nic dziwnego – są trwałe, solidne i łatwe w utrzymaniu czystości, a jednocześnie prezentują się niezwykle efektownie i przykuwają uwagę. Spieki kwarcowe na podłogę dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, z których każdy z nas może wybrać coś dla siebie. Doskonale pasują więc do każdego stylu, w którym chcemy urządzić mieszkanie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą spieków kwarcowych dostępnych w asortymencie naszego sklepu.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl