Płytki drewnopodobne do łazienki

Płytki drewnopodobne do łazienki

Wykończenie podłogi w łazience bywa problematyczne. Z jednej strony chcemy, by była miejscem przytulnym i pełnym ciepła, z drugiej jednak obawiamy się zastosowania drewna, które co prawda daje taki efekt, jednakże nie jest odporne na działanie wilgoci (a tej w łazienkach nie brakuje). Ciekawą alternatywą, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem, są kafle drewnopodobne do łazienki. Swoją kolorystyką oraz strukturą i wzornictwem przypominają podłogi wykonane z drewnianych desek lub parkiet.

Drewnopodobne płytki do łazienki doskonale pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji. Mogą być łączone z jasnymi kolorami płytek i mebli, jak też stanowić ciekawe tło mocniejszych akcentów kolorystycznych.

Kafle drewnopodobne do łazienki sprawiają, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne. Jednocześnie są solidne, trwałe i odporne na działanie różnych czynników, w tym wilgoci. Są więc sposobem na to, by łazienka prezentowała się doskonale przez bardzo długi czas.

Poznaj kolekcje gresów drewnopodobnych dostępnych w naszym saloniepłytki drewnopodobne.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl