Płytki imitujące beton i drewno – idealny duet do każdej łazienki

Płytki imitujące beton i drewno – idealny duet do każdej łazienki

Łazienka to miejsce, które bywa problematyczne w urządzaniu. Ograniczona ilość miejsca oraz specyficzne warunki panujące w tym pomieszczeniu sprawiają, że często nie wiemy, na jakie rozwiązania się zdecydować. Tymczasem odpowiedź jest prosta – wykorzystajmy połączenie drewna i betonu. Wbrew pozorom, nie musimy wcale stosować tych materiałów.

O wiele lepiej sprawdzą się drewnopodobne płytki do łazienki, które są znacznie bardziej odporne na działanie wilgoci, wysokiej temperatury czy detergentów używanych do sprzątania. Drewnopodobne płytki do łazienki z powodzeniem mogą posłużyć nam zarówno jako wykończenie podłogi, jak i znaleźć się na ścianach. Doskonale sprawdzą się do podkreślenia niektórych elementów łazienki (np. kabiny prysznicowej).

Z czym je połączyć? Odpowiedź jest prosta. Są nią płyty imitujące beton na ścianę, dzięki którym łazienka nabierze surowego charakteru, a jednocześnie nadal pozostanie miejscem eleganckim i wysmakowanym. Płyty imitujące beton na ścianę dostępne są w różnych odcieniach szarości, dzięki czemu bez trudu możemy dopasować je do naszej koncepcji urządzenia łazienki.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl