Czarne płytki marmurowe

Czarne płytki marmurowe

Urządzając wnętrze często obawiamy się czerni na dużych powierzchniach, takich jak ściany czy podłogi. Obiegowa opinia głosi, że wybór takiego wykończenia wnętrz może sprawić, że będą one ciemne, nieprzytulne oraz optycznie zmniejszone. Tymczasem wcale nie musi tak być! Odpowiednio zastosowana czerń dodaje elegancji i wyrazu.

Jednym z modnych rozwiązań, które znajdziesz również w naszej ofercie, są czarne płytki imitujące marmur. Doskonale sprawdzą się jako wykończenie podłóg w całym mieszkaniu. Z powodzeniem możemy je zastosować również na ścianach. Czarne płytki imitujące marmur doskonale prezentować się będą m.in. w łazience.

Propozycją, która zasługuje na szczególną uwagę, są płytki czarny marmur ze złotem. To niezwykle efektowne wyroby, które doskonale komponują się z bielą, szarością oraz naturalnym, litym drewnem. Płytki czarny marmur ze złotem to prosty sposób na to, by nadać pomieszczeniom efektu glamour. Przekonało się o tym już wiele osób, które wybrały te płytki dostępne w naszym asortymencie w wielu wymiarach i wariantach.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl