Białe płytki marmurowe

Białe płytki marmurowe

Marmur to niezwykle elegancki materiał, który potrafi odmienić każde wnętrze. Niestety, jego cena sprawia, że wiele osób nie może sobie na niego pozwolić. Co zrobić w takiej sytuacji? Rozwiązaniem są płytki białe. Imitacja marmuru prezentuje się równie prestiżowo, a jednocześnie jest znacznie tańsza. Zaletą imitujących marmur białych płytek jest również ich trwałość. Mają też wszechstronne zastosowanie – możemy wykorzystać je zarówno do wykończenia podłóg, jak i ścian. Świetnie sprawdzą się w kuchni, salonie czy łazience.

Na szczególną uwagę zasługują płytki biały marmur mat. Brak połysku sprawia, że prezentują się naturalnie i bardzo elegancko. Doskonale komponują się z czernią, szarościami oraz mocnymi akcentami kolorystycznymi. Dzięki temu znajdują wszechstronne zastosowanie. Matowe białe płytki marmurowe z powodzeniem mogą być stosowane zarówno w przypadku wnętrz minimalistycznych, eleganckich, jak i industrialnych, stanowiąc ciekawe uzupełnienie. Już dziś zapoznaj się więc z naszymi propozycjami białych płytek marmurowych!

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl