Baterie Damixa

Poszukując baterii łazienkowych, warto stawiać na najwyższą jakość oraz nowoczesne rozwiązania. Jedną z firm, która oferuje taką właśnie armaturę, jest marka Damixa, której produkty znajdują się od pewnego czasu w ofercie salonu Dagma. Wiemy bowiem, że są to baterie kuchenne i łazienkowe, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Co warto wiedzieć o firmie Damixa?

Damixa to producent baterii łazienkowych i kuchennych, który może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem. Firma działa na rynku od 1932 roku. Ten duński producent zasłynął prostotą kształtów, która idzie w parze z elegancją i funkcjonalnością. Baterie Damixa wyróżniają się również niezawodnym działaniem oraz nowoczesnymi technologiami, które przyczyniają się do zmniejszenia zużycia wody oraz zwiększenia bezpieczeństwa. Przykładem może być innowacyjny system chroniący przed poparzeniem.

Serie produktów Damixa

W ofercie producenta znajdziemy wiele różnorodnych kolekcji, wśród których znajdują się zarówno baterie łazienkowe, jak i kuchenne. Poznajmy lepiej niektóre z nich.

DAMIXA – A-PEX

A-Pex to bateria łazienkowa Damixa, którą charakteryzuje nowoczesność i minimalistyczny, nieco futurystyczny styl. Nie ma w tym nic dziwnego – w pracach nad tą kolekcją brała bowiem udział futurolog Liselotte Lyngsø.

DAMIXA – ARC

Seria Arc to przede wszystkim funkcjonalność. W bateriach kuchennych Damixa tej serii zastosowano bowiem 360 stopniowy zakres obrotu.

Baterie Damixa

DAMIXA – BELL

Z kolei kolekcja Bell to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią sobie przytulne, ciepłe wnętrza tworzone tak, by zachęcać do odpoczynku. To przyjazny wygląd, który idzie w parze z funkcjonalnością.

Baterie Damixa

Pomoc dla inwestorów

Baterie Damixa są chętnie wybierane nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również przez przedsiębiorców i inwestorów.  Klienci mogą liczyć na pomoc oferowaną przez naszych specjalistów z Biura Obsługi Inwestycji. Ściśle współpracujemy z marką Damixa, co pozwala nam nie tylko zaoferować fachowe doradztwo, ale również najbardziej atrakcyjne ceny.

Podsumowując, baterie Damixa to połączenie najwyższej jakości materiałów, nowoczesnego wzornictwa oraz funkcjonalności. Są niezawodne, a przy tym zapewniają maksymalny komfort użytkowania. Nic więc dziwnego, że cieszą się pozytywnymi opiniami klientów.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1
lub
Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl