...
loader image

Płytki podłogowe matowe

Płytki podłogowe matowe

Matowe płytki ceramiczne to rozwiązanie, które nie wychodzi z mody. Doskonale sprawdza się w przypadku wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, minimalistycznym oraz industrialnym. Najczęściej wykorzystuje się je do wykończenia podłóg. Takie wyroby są bowiem nie tylko estetyczne, ale również trwałe, solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Płytki podłogowe matowe możemy zastosować praktycznie w każdym pomieszczeniu naszego domu. Wszystko dzięki temu, że dostępne są obecnie w szerokiej ofercie wzorów, wymiarów oraz wersji kolorystycznych. Najmodniejsze są jednak obecnie ceramiczne płytki matowe, które swoim wzornictwem i kolorystyką nawiązują do naturalnych kamieni, takich jak piaskowiec czy marmur, oraz te, które posiadają wzornictwo przypominające beton.

Dlatego też zadbaliśmy o to, by matowe płytki podłogowe były dostępne w naszej ofercie w wielu różnych wariantach. To produkty znanych i cenionych producentów, które wyróżnia wysoka estetyka i jakość wykonania. Spełnią więc oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

DAGMA Płytki Łazienki
Pszczyńska 15,
40-478 Katowice
+32 202 11 22
plytki@dagma.pl