Jakie płytki wybrać na schody wewnętrzne?

Jakie płytki wybrać na schody wewnętrzne

Coraz więcej osób, które stają przed koniecznością wykończenia schodów w domu lub mieszkaniu, rezygnuje z drewna. Znacznie trwalszą, a przy tym atrakcyjniejszą cenową alternatywą stają się płytki podłogowe na schody wewnętrzne. Ich wybór jest obecnie bardzo szeroki, dzięki czemu możemy zdecydować się na idealnie pasujące do wystroju kolekcje. Czym jednak powinny charakteryzować się płytki podłogowe na schody wewnętrzne? Na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim warto stawiać na płytki na schody wewnętrzne antypoślizgowe. Są bowiem w stanie zapewnić nam nie tylko efektowny wygląd schodów, ale również maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Antypoślizgowe płytki na schody wewnętrzne oznaczone są odpowiednią kategorią, od R9 wzwyż. Charakteryzuje je specjalna faktura, dzięki czemu minimalizują ryzyko poślizgnięcia się. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, często imitują naturalne drewno lub kamień.
Płytki takie bez trudu znajdziesz w szerokiej ofercie naszego sklepu, gdzie dostępne są w atrakcyjnej ofercie cenowej.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl