...
loader image

Tychy płytki

Tychy płytki

Jeśli właśnie urządzasz swoje mieszkanie, z pewnością szukasz miejsc, w których warto zrobić zakupy. Jednym z miast z całą pewnością są Tychy. Płytki, które znajdziesz w ofercie naszego salonu w tej lokalizacji, to propozycja, która jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy bowiem prawdziwymi specjalistami jeśli chodzi o płytki. Tychy to miasto, którego mieszkańcy przekonali się o tym niejednokrotnie.

Co oferujemy? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – płytki, jakich potrzebujesz. Dbamy o to, by nasz asortyment płytek w Tychach był szeroki i bardzo urozmaicony. Sprzedajemy płytki kuchenne, podłogowe, łazienkowe i zewnętrzne. Oferujemy płytki drewnopodobne, spieki kwarcowe i ponadczasowe mozaiki. Wszystko to w dobrej cenie, dzięki której sporo zaoszczędzisz, nie rezygnując jednocześnie z najwyższej jakości.

Jesteśmy bowiem firmą, która ma w swojej ofercie płytki stworzone przez czołowych producentów. Dbamy o stałe poszerzanie naszego asortymentu o nowe kolekcje oraz bierzemy pod uwagę różnorodność upodobań. Już dziś sprawdź więc nasze propozycje!

DAGMA Płytki Łazienki
Pszczyńska 15,
40-478 Katowice
32 202 11 22
plytki@dagma.pl