...
loader image

Tanie płytki Katowice

Tanie płytki Katowice

Remontujesz lub urządzasz mieszkanie i nie chcesz nadwyrężać domowego budżetu? To nie problem! Wystarczy, że postawisz na dobre, ale tanie płytki. Katowice to jedno z miast, w którym możesz zrobić to bez rezygnowania z wysokiej jakości produktów. Nasz salon płytek posiada bowiem bardzo szeroki wybór kolekcji, które dostępne są w przystępnych, atrakcyjnych cenach. Z łatwością wybierzesz wyroby pasujące do twoich wnętrz, a jednocześnie nie wydasz zbyt wiele.

Oferując tanie płytki w Katowicach zadbaliśmy o to, by były to wyroby znanych i cenionych producentów – zarówno polskich, jak i zagranicznych firm. Mimo bardzo atrakcyjnej ceny wykonane są z najwyższą dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu nie tylko prezentują się doskonale, ale również są solidne i trwałe. Wszystkie płytki, które oferujemy, odporne są na uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia, a przy tym wyróżniają się naprawdę ciekawym, modnym wzornictwem.

Oferta tanich płytek w Katowicach jeszcze nigdy nie była tak różnorodna! Znajdziesz u nas płytki ścienne i podłogowe, do łazienki, kuchni, salonu oraz innych pomieszczeń domu. Słowem – mamy wszystko, czego możesz potrzebować.

DAGMA Płytki Łazienki
Pszczyńska 15,
40-478 Katowice
32 202 11 22
plytki@dagma.pl