...
loader image

Sklep z płytkami Katowice

Sklep z płytkami Katowice

Płytki ceramiczne to wciąż najpopularniejszy i najbardziej funkcjonalny sposób wykończenia podłóg i ścian – nie tylko w kuchni czy łazience, ale również coraz częściej w salonie. Dlatego też planując remont warto odwiedzić dobry sklep z płytkami. Katowice są jednym z miast, którego mieszkańcy mogą liczyć na naprawdę szeroką i różnorodną ofertę. Znaleźć można ją w naszym asortymencie.

Prowadząc sklep z płytkami w Katowicach dbamy o to, by znalazły się w nim kolekcje znanych i cenionych europejskich producentów. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że wybierają najwyższą jakość, a zakupione przez nich płytki będą prezentowały się doskonale przez długi czas.

Oferta naszego sklepu z płytkami w Katowicach to przede wszystkim nowoczesne propozycje płytek podłogowych i ściennych, które są zgodne z aktualnymi trendami w wystroju wnętrz. Naszym klientom oferujemy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne i odważne propozycje. Dzięki temu każdy z nich może wybrać coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ceramiki.

DAGMA Płytki Łazienki
Pszczyńska 15,
40-478 Katowice
32 202 11 22
plytki@dagma.pl