...
loader image

Płytki Katowice

Płytki Katowice

Trudno wyobrazić sobie bardziej funkcjonalne i ponadczasowe rozwiązanie, pozwalające wykończyć podłogi i ściany pomieszczeń, niż eleganckie, dopasowane do stylu wnętrz płytki. Katowice to jedno z tych miast, w których ich zakup nie powinien stanowić żadnego problemu. Tutaj działa bowiem nasz salon płytek ceramicznych, który jest w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta.

Oferując płytki w Katowicach starannie dobieramy asortyment, który przedstawiamy naszym klientom. Dlatego też w naszym sklepie dostępne są płytki ceramiczne, które prezentują się doskonale, a przy tym wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz zastosowanych komponentów. Wybieramy bowiem ceramiki tworzone przez czołowych producentów z kraju i zagranicy. W naszym sklepie znajdziesz między innymi płytki z najnowszych włoskich kolekcji.

Co więcej, oferując płytki w Katowicach gwarantujemy naszym klientom również fachowe doradztwo oraz zawsze przystępne, atrakcyjne ceny. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów naszej firmy.

DAGMA Płytki Łazienki
Pszczyńska 15,
40-478 Katowice
32 202 11 22
plytki@dagma.pl