...
loader image

Katowice płytki

Katowice płytki

Poszukując płytek ceramicznych do wykończenia ścian i podłóg, warto stawiać na najwyższej jakości wyroby – takie jak te, które oferujemy swoim klientom. Jednym z miast, w których prowadzimy działalność, są Katowice. Płytki, które oferujemy w naszym salonie, to nowoczesne, eleganckie i wysmakowane kolekcje, które pochodzą z największych i najbardziej cenionych manufaktur i fabryk.

Dostępne w Katowicach płytki nawiązują do aktualnych trendów w wystroju wnętrz. Wśród nich znajdziesz kolekcje imitujące drewno oraz kamienie, nowoczesne i odważne wzory, jak i stonowane, klasyczne propozycje, które idealnie sprawdzą się w przypadku tradycyjnie urządzonych wnętrz. Wszystkie wyroby są solidne, trwałe, wykonane z najwyższą dbałością o estetykę i każdy szczegół wykończenia. Są w więc w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Już dziś sprawdź dostępne w Katowicach płytki ceramiczne i znajdź te, które idealnie pasować będą do twojego mieszkania oraz upodobań. Nasz doświadczony zespół z chęcią pomoże ci w ich wyborze.

DAGMA Płytki Łazienki
Pszczyńska 15,
40-478 Katowice
32 202 11 22
plytki@dagma.pl