...
loader image

Kafelki Tychy

Kafelki Tychy

Remontujesz lub urządzasz swój dom i zastanawiasz się skąd kupić kafelki? Tychy to miasto, w którym znajdziesz wiele firm oferujących ich sprzedaż. Jednakże tylko w naszym salonie możesz liczyć na tak szeroki wybór wzorów i kolorów oraz przystępne, atrakcyjne ceny. Już dziś zapoznaj się więc z naszą ofertą!

Asortyment dostępnych w Tychach kafelek to najwyższej jakości produkty, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dbamy bowiem o to, by w naszym sklepie w Tychach dostępne były kafelki z najnowszych kolekcji czołowych producentów. Tylko w naszym sklepie znajdziesz włoskie i polskie kolekcje płytek w tak atrakcyjnej cenie.

Decydując się na zakup w naszym sklepie możesz mieć pewność, że wybierasz najlepsze rozwiązanie. Oferując kafelki w Tychach wybieramy te produkty, które wyróżniają się nie tylko wysoką estetyką czy nowoczesnym wzornictwem, ale również najwyższą jakością komponentów oraz starannym wykonaniem z dbałością o każdy, najmniejszy nawet szczegół.

DAGMA Płytki Łazienki
Pszczyńska 15,
40-478 Katowice
32 202 11 22
plytki@dagma.pl