...
loader image

Kafelki Katowice

Kafelki Katowice

Trudno wyobrazić sobie bardziej stylowy i ponadczasowy sposób wykończenia ścian w kuchni lub łazience, niż odpowiednio dopasowane kafelki. Katowice są miastem, którego mieszkańcy nie mają problemu z ich znalezieniem, ponieważ właśnie tu nasza firma prowadzi swój salon sprzedaży.

Oferujemy kafelki w Katowicach dbając o szerokość i różnorodność naszej oferty. W asortymencie posiadamy kafelki i płytki w wielu wzorach i kolorach. Są wśród nich zarówno stonowane, jak i mocne akcenty kolorystyczne. Bez trudu znajdziesz płytki do klasycznie urządzonych wnętrz lub też odmienisz wygląd mieszkania za pomocą odważnych kompozycji, jakich również nie brakuje wśród naszych propozycji.

Wszystkie oferowane przez nas kafelki w Katowicach wyróżnia najwyższa jakość i staranne wykonanie. Dbamy bowiem o to, by nasza oferta składała się z popularnych kolekcji cenionych producentów o ugruntowanej renomie. Dzięki temu płytki, które sprzedajemy, są w stanie spełnić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

DAGMA Płytki Łazienki
Pszczyńska 15,
40-478 Katowice
+32 202 11 22
plytki@dagma.pl