...
loader image

Kafelki Katowice

 

Kafelki Katowice

Trudno wyobrazić sobie bardziej stylowy i ponadczasowy sposób wykończenia ścian w kuchni lub łazience, niż odpowiednio dopasowane kafelki. Katowice są miastem, którego mieszkańcy nie mają problemu z ich znalezieniem, ponieważ właśnie tu nasza firma prowadzi swój salon sprzedaży.

Oferujemy kafelki w Katowicach dbając o szerokość i różnorodność naszej oferty. W asortymencie posiadamy kafelki i płytki w wielu wzorach i kolorach. Są wśród nich zarówno stonowane, jak i mocne akcenty kolorystyczne. Bez trudu znajdziesz płytki do klasycznie urządzonych wnętrz lub też odmienisz wygląd mieszkania za pomocą odważnych kompozycji, jakich również nie brakuje wśród naszych propozycji.

 

Gdzie kupić kafelki

Wszystkie oferowane przez nas kafelki w Katowicach wyróżnia najwyższa jakość i staranne wykonanie. Dbamy bowiem o to, by nasza oferta składała się z popularnych kolekcji cenionych producentów o ugruntowanej renomie. Dzięki temu płytki, które sprzedajemy, są w stanie spełnić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Płytki do kuchni i kafelki kuchenne

Kafelki są tym elementem wykończenia wnętrz, który w bardzo wysokim stopniu rzutuje na finalny efekt łazienki, kuchni czy też innego pomieszczenia, w którym się one znajdują. Oferta sklepów budowlanych oraz tych z artykułami wykończenia wnętrz jest obecnie na tyle urozmaicona, że żaden klient nie powinien mieć większych problemów z doborem odpowiednich produktów.

Oferta kafelek w Katowicach

Każdy ma swoje własne, odrębne wyobrażenie na temat wzorów, kolorystyki, kształtu kafelek, jakie chciałby mieć w swojej łazience oraz kuchni. Kafelki Katowice to bardzo bogata oferta różnorodnych płytek ściennych, zlokalizowana w małych sklepach jak i tych wielkopowierzchniowych sklepach budowlanych. Sklepy oferują swoim klientom różnorodne rodzaje płytek ściennych i podłogowych, w tym:

  • gres,
  • glazurę,
  • płytki ceramiczne,
  • klinkier,
  • dekory,
  • mozaiki,
  • terakota,

Z punktu widzenia każdego potencjalnego nabywcy, bardzo istotnymi elementami jest zarówno kolor, kształt, jak i faktura. Jednakże to nie wszystkie istotne elementy, na które klienci powinni zwrócić uwagę i jakie powinny leżeć na uwadze sprzedawców. Nie można bowiem nie wskazać na parametry techniczne poszczególnych rodzajów płytek, na ich specyficzne zastosowanie oraz na właściwości. Różnorodność wymaga oczywiście tego, aby pracownicy sklepów byli odpowiednio przeszkoleni, na co zwraca się obecnie bardzo duży nacisk.

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

Kafelki podłogowe ceramiczne – białe, czarne czy kolorowe?

Oczywiście wybór kafelków w mieście Katowice jest ogromny, ale to nie załatwia jeszcze problemu wyboru tego produktu, z którego klient będzie finalnie najbardziej zadowolony. Bardzo istotnym zatem elementem jest profesjonalne doradztwo w zakresie doboru właściwych kafelek dla danego klienta. Tym bardziej jest to istotne, iż współcześnie mamy w ofercie coraz większą ilość różnorodnych płytek. Na pewno taką nowością będą chociażby kafelki imitujące drewno, na które decyduje się coraz szersza grupa osób.

Sklepy budowlane zapewniają zatem nie tylko szeroką ofertę kafelek, ale również służą fachowym doradztwem w zakresie doboru asortymentu. Ponadto również sklepy oferują zakup kafelek wraz z możliwością ich dostawy pod wskazany adres oraz z możliwością ich montażu w umówionym wcześniej terminie. Usługa montażu nie jest oczywiście dla klienta niczym zobowiązującym, aczkolwiek bardzo bardzo często mamy do czynienia z dosyć preferencyjnymi warunkami cenowymi związanymi z połączeniem zakupu oraz usługi montażu kafelków.

Kafelki – cena płytek za metr

Wprawdzie oferta kafelków w katowickich sklepach budowlanych oraz tych proponujących artykuły wykończenia wnętrz jest bardzo szeroka i tym samym odpowiada na najgłębsze potrzeby klientów, ale nie wyczerpuje ona wszystkich możliwości, jakie przed tymi klientami stoją. Od kilku lat bowiem na rynku z powodzeniem funkcjonują także outlety z artykułami wykończenia wnętrz. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, należy od razu podkreślić, że outlety nie oferują towaru niskiej jakości, posiadającego jakiekolwiek wady.

Outlet kafelki Katowice to bardzo szeroka oferta pełnowartościowych produktów, wśród których klienci mogą znaleźć te najbardziej odpowiadające swoim oczekiwaniom. Oferta ta różni się od sklepowej tym, iż mamy w niej dostępne kafelki z kolekcji starszych, wycofywanych w sklepach, na które, jednakże jak najbardziej istnieje nadal popyt.

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

Outlet kafelek Katowice

Ponadto oczywiście, tak jak w przypadku innego rodzaju outletów, tak i tutaj można liczyć na niższe, atrakcyjne ceny produktów. Outlety z kafelkami powinny zapewnić właściwe doradztwo w zakresie doboru produktu, aczkolwiek nie zawsze będziemy mieli do czynienia z opcją ich montażu.

Na rynku każdego roku pojawiają się nowe wzory, nowe motywy, akcenty, kolory kafelków. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, producenci starają się zgłębiać ich największe potrzeby oraz na nie odpowiedzieć. Aktualna oferta sklepów w Katowicach pozwala na dokonanie niezwykłej metamorfozy wnętrza. Tym samym jak najbardziej możemy tutaj mówić o spełnieniu najbardziej wysublimowanych oczekiwań klientów.

DAGMA Płytki Łazienki
Pszczyńska 15,
40-478 Katowice
32 202 11 22
plytki@dagma.pl