...
loader image

Glazura Katowice

Glazura Katowice

Nie ma bardziej ponadczasowego i eleganckiego sposobu na wykończenie wnętrz, niż wciąż popularna glazura. Katowice to jedno z tych miast, w których możesz kupić ją w dobrej cenie nie rezygnując z najwyższej jakości. Wszystko to dzięki ofercie naszej firmy. Od lat zajmujemy się sprzedażą płytek i glazury dbając o to, by nasza oferta spełniała oczekiwania każdego klienta.

Oferowana przez nas w Katowicach glazura to najwyższej jakości wyroby, które charakteryzują się trwałością. Są odporne na działanie wilgoci, temperatur, środków czystości oraz uszkodzenia mechaniczne. Możesz więc mieć pewność, że przez wiele lat będą prezentowały się doskonale i podkreślały charakter twojego mieszkania.

To, co wyróżnia naszą ofertę glazury w Katowicach, to z całą pewnością jej różnorodność. Cały czas dbamy o to, by poszerzać swój asortyment i dołączać do niego nowe kolekcje inspirowane aktualnymi trendami w wykończeniach wnętrz. Dbamy o to, by w asortymencie znajdowały się zarówno nowoczesne, jak i klasyczne propozycje. Zajmujemy się również fachowym doradztwem i pomocą w wyborze idealnych płytek.

DAGMA Płytki Łazienki
Pszczyńska 15,
40-478 Katowice
+32 202 11 22
plytki@dagma.pl