...
loader image

Producent WOW

Strona internetowa: www.wowdesigneu.com

Kraj: Hiszpania

WOW Design

Jako Dagma od lat stawiamy na renomowanych producentów oryginalnych płytek ceramicznych. Wśród nich znajduje się również hiszpańska marka WOW Design. Bez wątpienia warto zwrócić uwagę na jej produkty, ponieważ wyróżniają się unikalną estetyką, wyjątkowym klimatem, a także uniwersalnością. Doskonale sprawdzają się jako płytki dekoracyjne w przestrzeniach mieszkalnych i biznesowych. Produkty WOW Design cenione są przez architektów, którzy szukają inspiracji i wyznaczają nowe trendy. Bez wątpienia wybijają się one wysoko ponad przeciętność. Atutem marki jest wieloletnie doświadczenie w produkowaniu wysokiej jakości płytek ceramicznych dla innych producentów, a z czasem przejście na koncept promocji własnej marki. Bez wątpienia był to strzał w dziesiątkę.

Producent Płytek WOW

WOW Design to hiszpański producent, który obecnie dystrybuuje płytki do kilkudziesięciu krajów na całym świecie. Bez wątpienia płytki WOW Design można znaleźć na większości kontynentów. Cała magia projektowania i wdrażania nowych rozwiązań technologicznych odbywa się w hiszpańskim Castellon. To tam zlokalizowane są obiekty o łącznej powierzchni aż 22 000 m². WOW Design specjalizuje się w produkcji płytek o małych formatach. Wyróżniają się one wyjątkową estetyką, wytrzymałością eksploatacyjną i jakością wykonania. Dzięki temu często wykorzystywane są jako praktyczne dekoracje i odnajdują się w reprezentatywnych przestrzeniach. Wiele kolekcji WOW Design posiada charakterystyczny śródziemnomorski klimat. Produkty tej marki to klasa premium i potwierdzenie, że hiszpańskie płytki ceramiczne są ponadczasowe. Projektanci WOW Design specjalizują się w tworzeniu ekskluzywnych projektów dla najbardziej wymagających odbiorców.

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

 

Dystrybutor płytek WOW Design

Jako Dagma jesteśmy dystrybutorem hiszpańskich płytek WOW Design na polskim rynku. Dzięki temu możemy naszym klientom zaoferować najnowsze kolekcje producenta w atrakcyjnych cenach. Dobry stosunek ceny do jakości wykonania produktów tej marki sprawia, że stają się popularnym wyborem świadomych klientów, którzy poszukują jakości i estetyki premium. W całym procesie zakupowym oferujemy profesjonalne wsparcie doradcze, a także obsługę klienta na najwyższym rynkowym poziomie. Zależy nam na tym, aby każdy z klientów Dagma przez lata był zadowolony z dokonanego zakupu. Gwarantujemy sprawną realizację zamówienia i przygotowanie płytek WOW Design w wybranym przez Państwa wzorze.

Płytki WOW Design

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami WOW Design, które bez wątpienia wyznaczają trendy rynkowe. Płytki dostępne są w różnej kolorystyce i stylu, dzięki czemu z powodzeniem odnajdą się w wielu wnętrzach. Ich uniwersalność i estetyka są godne uwagi. Z powodzeniem można wykorzystać je w remontowanych pomieszczeniach, jak i podczas wykończenia nowej inwestycji. Estetyka i wyjątkowy charakter ceramiki od WOW Design sprawia, że są wyborem na lata i do każdego typu wnętrz. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z zespołem Dagma. Produkty WOW Design to strzał w dziesiątkę.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    32 202 11 22
    plytki@dagma.pl