Adres strony internetowej: www.vallelungacer.it

Kraj: Włochy

Dla osób szukających produktów najwyższej jakości, które swoim wyglądem potrafią zachwycić praktycznie wszystkich, swoją ofertę przygotował włoski producent Vallelunga. Płytki zaprojektowane przez jego specjalistów znacząco poszerzyły rynek i sprawiły, że mnóstwo osób wreszcie znalazło coś odpowiedniego dla siebie.

Jednym ze znaków rozpoznawczych tej firmy są płytki do łazienki. Duże możliwości ich wyboru dotyczą nie tylko kolorów, ale także wzorów i rozmiarów. Dzięki niesamowitej wyobraźni producentów możesz zaaranżować swoje pomieszczenie tak, aby się wyróżniało. Warto docenić oryginalne wizje, ponieważ są niezwykle ciekawe i wzbudzają ogromne zainteresowanie w wielu krajach. Z tego względu nie mogło zabraknąć wyrobów marki Vallelunga w naszym sklepie.

Co polecamy? Wielkim hitem okazały się płytki ceramiczne na podłogę. Klienci cenią przede wszystkim ich nadzwyczajną wytrzymałość. To wielka zaleta, ponieważ jak wiadomo, podłoże jest zagrożone wieloma czynnikami i należy o nie jak najlepiej zadbać. Ponadto ich niebanalne wzory dodają — w zależności od potrzeb — charakteru lub klimatycznego nastroju. Nie możemy również zapomnieć o innym wspaniałym produkcie marki Vallelunga. Wzorzyste płytki do łazienki praktycznie nie spotykają się z żadnymi negatywnymi uwagami od klientów. Co jest tego przyczyną? Przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjne walory wizualne.

Jeżeli myślisz, że to koniec naszych propozycji, to mamy dobrą informację. Rekomendujemy jeszcze płytki ceramiczne podłogowe do kuchni, czyli pomieszczenia, w którym każdego dnia spędzamy sporą ilość czasu. Warto więc, żebyśmy czuli się tam bardzo dobrze. W naszej ofercie posiadamy wprawdzie wiele produktów marki Vallelunga, ale na specjalne uznanie zasługują płytki w odcieniach szarości. Dodają one kuchni zjawiskowego uroku. Co więcej, świetnie łączą się one z wieloma innymi barwami, dzięki czemu nasze fantazje nie są ograniczeniem. Nie mamy więc wątpliwości, że ceramiczne płytki wyprodukowane przez tę firmę znajdą uznanie w Twoich oczach.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!