Adres strony internetowej: www.unicomstarker.com

Kraj: Włochy

O produkcie

Unicomstarker od lat jest synonimem materiału ceramicznego najwyższej jakości. Wyrażenie grupy przemysłowej, wyróżniającej się filozofią łączącą silny dynamizm przedsiębiorczy i ciągłe poszukiwanie najbardziej zaawansowanych technologii produkcji, a także szczególną estetykę i stylową świadomość. Synergia umiejscawiająca Unicomstarker jako trendy na międzynarodowym rynku płytek ceramicznych.

Połączenie sukcesu, które z biegiem czasu ugruntowało markę unicomstarker jako kierownika i twórcy innowacyjnych produktów o dużej wartości projektowej, na których można czerpać w celu ulepszenia dowolnego rodzaju i skali architektury: technicznej lub dekoracyjnej, we / wy, publiczny i prywatny.

Ze względu na ciągłą dbałość o najnowsze trendy w aranżacji wnętrz i doskonały rozwój techniczny, produkty nadają się do każdego rodzaju architektury: budynków mieszkalnych lub komercyjnych, wnętrz i na zewnątrz.

Obecne logo zostało stylizowane zgodnie z kropkowaną fabułą inspirowaną ramionami gwiazdy, która historycznie scharakteryzowała i towarzyszyła nazwie handlowej firmy. Chociaż proporcje i koncepcyjność godła są nadal nienaruszone, nowa ikona opisuje współczesną i niezbędną gwiazdę, która wraz z dwoma nazwami unicom e starker, po raz pierwszy połączona i dobrze zidentyfikowana przez czarno-białe elementy graficzne, wzmacnia i wzmacnia zmieniona marka.

Unicomstarker Collection Book 2011 zawiera i ilustruje całą gamę produktów wprowadzających na rynek swój wizerunek z nową marką zaprojektowaną z myślą o świętowaniu osiągniętych dotychczas sukcesów i dążeniu do osiągnięcia celów biznesowych.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!