Adres strony internetowej: www.tresgriferia.com

Kraj: Hiszpania

Baterie łazienkowe Tres – doświadczenie i jakość

Dla takich producentów, jak hiszpańska firma Tres Grifiera, najważniejsza jest wysoka jakość, przebijająca wszystkie inne podobne produkty znajdujące się na rynku. Działająca od 1968 roku, znana w całej Europie, tworzy najwyższej klasy baterie łazienkowe Tres o niepospolitej urodzie, a do tego funkcjonalne oraz trwałe.

Podtynkowe baterie umywalkowe dla twojej  łazienki

Wyposażając łazienkę w nowoczesne akcesoria, jak podtynkowa bateria umywalkowa, warto zaufać doświadczonym producentom, których oferta sprawdzana jest latami przez kolejnych użytkowników. Nietuzinkowe piękno oferowanych rozwiązań jest wynikiem wieloletniej pracy oraz zbierania opinii klientów, dopasowywania się do ich potrzeb oraz nowoczesnego gustu. To dlatego wszystkie podtynkowe baterie umywalkowe są tak odmienne od innych propozycji znajdujących się obecnie na rynku.

Baterie wannowe z charakterem

Hiszpański temperament oraz oryginalny charakter twórców widać na każdym kroku oraz w każdym oferowanym produkcie, przeznaczonym do łazienki lub kuchni. Najlepiej jednak hiszpańską duszę widać w złotej baterii wannowej wolnostojącej. To prawdziwy majstersztyk, tak odmienny stylistycznie od wszystkich innych propozycji, jakie można znaleźć na europejskim rynku. To ukłon w stronę tradycji, ale w zupełnie nowoczesnej odsłonie, co przekłada się na uniwersalne piękno i nieograniczone możliwości zastosowania złotej baterii wannowej wolnostojącej.

Praktyczne i estetyczne baterie kuchenne

Niepowtarzalną stylistykę można wprowadzić z firmą Tres nie tylko do łazienki, ale i do kuchni. Właśnie tutaj bateria zlewozmywakowa do kuchni przyciąga wzrok najbardziej i zdecydowanie powinna go cieszyć. Dlatego Tres zadbał nie tylko o estetyczne wykończenie swoich produktów, ale i o aspekt typowo praktyczny. W ofercie znajdziemy nie tylko tradycyjne rozwiązania, ale i te zupełnie innowacyjne, jak baterie hybrydowe.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!