Adres strony internetowej: www.sichenia.it

Kraj: Włochy

O produkcie

Sichenia została założona na początku lat siedemdziesiątych i stale się rozwija jako producent podłóg i wykładzin z porcelany kamionkowej i umocniła swoją rolę w branży ceramicznej jako firma oferująca pełną ofertę.

Sichenia Gruppo Ceramiche, dzięki progresywnemu programowi inwestycyjnemu, stale poszerza swoje linie produktów, które obejmują porcelanowe podłogi kamionkowe do stosowania na zewnątrz i wewnątrz oraz pojedyncze powłoki ogniowe.

Organizacja produkcji, zainspirowana najwyższą wydajnością i uzyskana poprzez szerokie zastosowanie automatyzacji i ciągłe doskonalenie w dążeniu do jakości, w połączeniu z awangardowymi kryteriami estetycznymi, są głównymi czynnikami, które sprawiły, że produkty Sichenia odniosły sukces zarówno we Włoszech, jak i za granicą.

Sichenia - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!