...
loader image

Producent San Swiss

Strona internetowa: www.sanswiss.pl

Kraj: Szwajcaria

Szwajcarskie kabiny prysznicowe do każdej łazienki

Szwajcarska jakość znana jest wszędzie – od gór po morza. Nie dziwi więc popularność szwajcarskiego producenta kabin prysznicowych prostokątnych z brodzikiem, nowoczesnych oraz prostych w formie, idealnie wpasowujących się we wnętrza dzisiejszych łazienek. Niezależnie od formy, zawsze są komfortowe, piękne i trwałe.

Zawsze praktyczne kabiny prysznicowe prostokątne z brodzikiem

Wśród jednych z najchętniej wybieranych modeli znajdują się kabiny prysznicowe prostokątne z brodzikiem, wygodne w utrzymaniu czystości i niezwykle praktyczne. Wysokiej jakości szkło w połączeniu z charakterystycznymi, białymi brodzikami tworzą niepowtarzalne, a jednocześnie bardzo skromne kompozycje, idealnie wpasowujące się do każdej łazienki, niezależnie od jej wielkości. Dzięki zastosowaniu szkła pomieszczenie automatycznie wydaje się większe.

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

Nie tylko prostokątne kabiny prysznicowe

Sanswiss, jako lider wśród producentów kabin prysznicowych nowoczesnych, ma do zaoferowania swoim klientom niejedną propozycję z najwyższej półki. Najciekawszymi ze wszystkich są jednak prostokątne kabiny prysznicowe, wymagające specjalnego potraktowania, idealnie wpasowujące się we wszelkiego rodzaju wnęki. To ciekawe, innowacyjne rozwiązanie, które podoba się szczególnie miłośnikom nowoczesnej architektury.

Jedna kabina prysznicowa narożna półokrągła, wiele opcji do wyboru

Możliwość wyboru jest tym, o co producent dba najbardziej. Chcąc znaleźć interesujący model kabiny prysznicowej narożnej półokrągłej, masz do wyboru przynajmniej kilka opcji. Wybierać można nie tylko same modele, ale również rodzaje otwierania, co czyni ofertę jeszcze ciekawszą.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    32 202 11 22
    plytki@dagma.pl