Adres strony internetowej: www.sanswiss.pl

Kraj: Szwajcaria

Szwajcarskie kabiny prysznicowe do każdej łazienki

Szwajcarska jakość znana jest wszędzie – od gór po morza. Nie dziwi więc popularność szwajcarskiego producenta kabin prysznicowych prostokątnych z brodzikiem, nowoczesnych oraz prostych w formie, idealnie wpasowujących się we wnętrza dzisiejszych łazienek. Niezależnie od formy, zawsze są komfortowe, piękne i trwałe.

Zawsze praktyczne kabiny prysznicowe prostokątne z brodzikiem

Wśród jednych z najchętniej wybieranych modeli znajdują się kabiny prysznicowe prostokątne z brodzikiem, wygodne w utrzymaniu czystości i niezwykle praktyczne. Wysokiej jakości szkło w połączeniu z charakterystycznymi, białymi brodzikami tworzą niepowtarzalne, a jednocześnie bardzo skromne kompozycje, idealnie wpasowujące się do każdej łazienki, niezależnie od jej wielkości. Dzięki zastosowaniu szkła pomieszczenie automatycznie wydaje się większe.

Nie tylko prostokątne kabiny prysznicowe

Sanswiss, jako lider wśród producentów kabin prysznicowych nowoczesnych, ma do zaoferowania swoim klientom niejedną propozycję z najwyższej półki. Najciekawszymi ze wszystkich są jednak prostokątne kabiny prysznicowe, wymagające specjalnego potraktowania, idealnie wpasowujące się we wszelkiego rodzaju wnęki. To ciekawe, innowacyjne rozwiązanie, które podoba się szczególnie miłośnikom nowoczesnej architektury.

Jedna kabina prysznicowa narożna półokrągła, wiele opcji do wyboru

Możliwość wyboru jest tym, o co producent dba najbardziej. Chcąc znaleźć interesujący model kabiny prysznicowej narożnej półokrągłej, masz do wyboru przynajmniej kilka opcji. Wybierać można nie tylko same modele, ale również rodzaje otwierania, co czyni ofertę jeszcze ciekawszą.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!