Adres strony internetowej: www.panaria.it

Kraj: Włochy

O produkcie

Panaria jest wyrazem wielkiej tradycji ceramicznej włoskiej międzynarodowej grupy Panariagroup Industrie Ceramiche S.p.A., światowego lidera w produkcji i dystrybucji powierzchni ceramicznych na podłogi i ściany. Dzięki ofercie cennych, artykułowanych i ustrukturyzowanych rozwiązań, które są w stanie zaspokoić każdą potrzebę, Panaria interpretuje najnowocześniejsze style z elekcyjnym powołaniem dla sektora mieszkaniowego.

Dom, o którym marzymy, jeszcze przed fizycznym miejscem, jest przestrzenią duszy, w której żyje się najbardziej intymny i autentyczny wymiar życia. Wszyscy chcemy przestrzeni, która nas reprezentuje i przypomina, lustro tego, czym jesteśmy i kim chcemy być. Dzięki Panarii ten sen staje się możliwy.

Robienie ceramiki jest w naszej kulturze. Nasza historia zaczyna się w 1974 roku i jest pełna ważnych sukcesów. Dzisiaj Panaria to niezawodna marka, która łączy jakość z umiejętnością interpretowania potrzeb swoich klientów w celu budowania z nimi długotrwałych relacji.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!