...
loader image

Producent Panaria Ceramica

Strona internetowa: www.panaria.it

Kraj: Włochy

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

O produkcie

Panaria jest wyrazem wielkiej tradycji ceramicznej włoskiej międzynarodowej grupy Panariagroup Industrie Ceramiche S.p.A., światowego lidera w produkcji i dystrybucji powierzchni ceramicznych na podłogi i ściany. Dzięki ofercie cennych, artykułowanych i ustrukturyzowanych rozwiązań, które są w stanie zaspokoić każdą potrzebę, Panaria interpretuje najnowocześniejsze style z elekcyjnym powołaniem dla sektora mieszkaniowego.

Dom, o którym marzymy, jeszcze przed fizycznym miejscem, jest przestrzenią duszy, w której żyje się najbardziej intymny i autentyczny wymiar życia. Wszyscy chcemy przestrzeni, która nas reprezentuje i przypomina, lustro tego, czym jesteśmy i kim chcemy być. Dzięki Panarii ten sen staje się możliwy.

Robienie ceramiki jest w naszej kulturze. Nasza historia zaczyna się w 1974 roku i jest pełna ważnych sukcesów. Dzisiaj Panaria to niezawodna marka, która łączy jakość z umiejętnością interpretowania potrzeb swoich klientów w celu budowania z nimi długotrwałych relacji.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    32 202 11 22
    plytki@dagma.pl