Adres strony internetowej: www.novoceram.com

Kraj: Francja

O produkcie

Historia Novoceram rozpoczyna się w 1863 roku w Saint-Vallier-sur-Rhône (26). Ta dynamicznie rozwijająca się firma stała się jednym z wiodących producentów we francuskim przemyśle ceramicznym. Novoceram wyróżnia się ambitnymi i konkretnymi wyborami podejmowanymi w kwestiach środowiskowych, innowacyjnym systemem logistycznym oraz wrodzonym wyczuciem designu.

Novoceram łączy dynamicznego, innowacyjnego ducha z ponad stuletnią historią w sztuce ceramicznej. Pozwala to firmie oferować eleganckie i wyrafinowane kolekcje, które łączą uwagę nie tylko z ciągłymi innowacjami, ale także z trendami we współczesnym designie z doświadczeniem czerpanym z tradycji. Novoceram reprezentuje wartości francuskiej elegancji poprzez produkty, które stanowią syntezę badań stylistycznych i innowacji technologicznych.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!