Adres strony internetowej: www.laufen.pl

Kraj: Szwajcaria

O produkcie

Laufen to jeden z największych producentów wyrobów ceramiki łazienkowej na świecie, wchodzący w skład hiszpańskiej grupy Rocca. Firma zajmuje się wytwarzaniem umywalek, wanien, brodzików, misek WC, bidetów, systemów hydromasażu, armatur, mebli oraz akcesoriów. Wszystkie produkty są starannie wykonywane z najlepszą dbałością o szczegóły.

Firma Laufen powstała w Szwajcarii i funkcjonuje już nieprzerwanie od ponad 125 lat. Od tego czasu ich produkty do codziennego użytku cieszą się uznaniem zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Laufen dba również o ochronę środowiska, wytwarzając materiały, które oszczędzają cenne substancje, takie jak woda, surowce i energia. Firma koncentruje się na odpowiedniej jakości produkowanych wyrobów, która jest potwierdzona licznymi certyfikatami oraz atestami uznawanymi na całym świecie.

Laufen - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!