Adres strony internetowej: www.lafabrica.it

Kraj: Włochy

O produkcie

La Fabbrica to firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości płytek ceramicznych i gresowych. Producent ciągle doskonali swoje metody produkcyjne i dąży do perfekcji, co pozwala firmie tworzyć najnowocześniejsze w zakresie projektowania i technologii kolekcje, które spełniają wygórowane wymagania architektów i projektantów wnętrz, a także wyjątkowo celnie trafiają w gusta Klientów.

La Fabbrica dostarcza płytki podłogowe i ścienne w różnych rozmiarach, w wielu kolorach oraz o rozmaitej teksturze. W ofercie tego włoskiego producenta znajdują się płytki kamienne, marmurowe, drewnopodobne, o klasycznym wyglądzie, płytki w nowoczesnym stylu oraz designerskie płytki o wyszukanych wzorach.

Kolekcje, które cieszą się u nas w salonie największą popularnością to: Ra-Ku, Chromatic, Amazon oraz Kauri.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!