Adres strony internetowej: www.keuco.com

Kraj: Niemcy

Pytanie o produkt

Ekskluzywna armatura łazienkowa z rodzimą tradycją

Dla niemieckich producentów armatury łazienkowej klasa, styl, jakość, elegancja oraz rodzinna tradycja to najważniejsze cechy dobrego produktu. Jeśli dodamy do tego również niezwykle estetyczne wykonanie oraz znakomitą stylistykę, idealnie wpasowującą się do nowoczesnych wnętrz oraz różnorodnych typów zabudowy, otrzymamy produkty pochodzące od marki Keuco.

Idealna bateria umywalkowa do łazienki

Dobranie baterii umywalkowej do łazienki jest wbrew pozorom niełatwym zadaniem. Wśród wielu opcji trzeba szukać tej, która nie tylko będzie odpowiadać nam pod względem stylistyki, ale która jednocześnie zapewni doskonałą jakość wykonania. To jedyny gwarant zadowolenia przez długie lata użytkowania. Ekskluzywna armatura łazienkowa powinna być skromna, minimalistyczna, a jednocześnie wykonana drobiazgowo oraz z największą starannością. W ofercie posiadamy przeróżne modele, dopasowane do różnych typów umywalek czy wanien, w tym wanien wolnostojących.

Estetyczna i wygodna bateria łazienkowa nablatowa

Dla własnej wygody warto postawić na baterię łazienkową nablatową wysoką, dostosowaną do charakterystycznych i wymagających specjalnych rozwiązań umywalek nablatowych. Ogromna różnorodność modeli sprawia, że wyszukanie tego idealnie dopasowanego nie sprawia większego kłopotu. Ekskluzywna armatura łazienkowa to detale, które tworzą spójną całość z pozostałymi elementami wyposażania.

Oryginalna bateria łazienkowa do wanny

Wybierając baterię łazienkową do wanny, warto kierować się przede wszystkim funkcjonalnością oraz wygodą. Szukając dla siebie baterii od tego producenta, można spodziewać się jedynie najlepszych propozycji, nowoczesnych i uniwersalnych, pozwalających na dostosowanie do dowolnego wystroju wnętrza i dowolnej stylistyki.

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!