Adres strony internetowej: www.hansgrohe.pl

Kraj: Niemcy

Jeśli potrzebujesz armatury łazienkowej i kuchennej, to warto postawić na sprawdzone produkty. Uzyskasz wówczas pewność, że nie zawiedziesz się na ich jakości. Jedną z wiodących marek zajmujących się właśnie tą profesją jest Hansgrohe, czyli firma założona w Niemczech na początku dwudziestego wieku. Jej znakiem rozpoznawczym jest nie tylko najwyższa klasa wykonania, ale również bogate wzornictwo, dzięki czemu każdy znajdzie coś pasującego do własnych upodobań.

Co proponujemy? Zestaw prysznicowy wannowy to świetna opcja do praktycznie każdej łazienki. Prostota użycia, łatwość utrzymywania czystości czy możliwość wszechstronnej regulacji, to tylko część z licznych zalet tego urządzenia. Ponadto dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, możesz w błyskawicznym tempie pozbyć się kamienia lub wybrać moc strumienia wody. Świetnie sprawdzi się też inne urządzenie tego producenta — bateria łazienkowa do umywalki, którą również cechuje niebywała funkcjonalność.

To jeszcze nie koniec naszych propozycji. Bateria kuchenna nablatowa to szansa na poprawę komfortu podczas zmywania naczyń lub przygotowywania posiłków. Firma Hansgrohe przygotowała ponadczasowe kolekcje, które są na czasie i będą trendy przez wiele kolejnych lat. Ich stylistyka zachwyca zarówno osoby preferujące nowoczesne projekty, jak i ludzi ceniących klasykę. Możemy więc mówić o produkcie kompletnym, ponieważ jakość jego wykonania również cechuje się najwyższym poziomem. Wysoka bateria kuchenna to urządzenie niezbędne w funkcjonalnym domu.

Reasumując, jeżeli szukasz armatury kuchennej i łazienkowej, nie mogłeś trafić lepiej. Produkty wykonane przez markę Hansgrohe mają wszystko, co potrzeba do usatysfakcjonowania użytkowników. Nasz sklep nie mógł więc stworzyć oferty z pominięciem urządzeń tej niemieckiej firmy. Zobacz sam, jakie propozycje przygotowaliśmy. Jedno jest pewne — zadowolą one każdego, bo o zjawiskowej przestrzeni marzy mnóstwo osób, a dzięki nam to całkowicie realny scenariusz.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!