...
loader image

Producent Grohe

Strona internetowa: www.grohe.pl

Kraj: Niemcy

Jeżeli szukasz wysokiej jakości armatury łazienkowej, to kolekcje od firmy Grohe na pewno spełnią twoje oczekiwania. Marka ta została założona w 1936 roku i wywodzi się z jednego z najbardziej znanych niemieckich miast — Düsseldorfu. Kiedyś był to malutki biznes, teraz na jego sukces pracuje około 6000 ludzi, a przychody znacząco przekraczają miliard euro rocznie.

Już te informacje robią wrażenie, a to jeszcze nie wszystko. Ponad 240 zdobytych nagród bez wątpienia świadczy o ogromnym gronie zadowolonych klientów. Renoma zdobyta w taki właśnie sposób jest niezwykle cennym osiągnięciem. Warto mieć ten fakt na uwadze, zwłaszcza że niektóre produkty odgrywają bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu całego domu. Jednym z nich jest armatura łazienkowa. Grohe zdaje sobie z tego sprawę, dlatego korzysta z precyzyjnej inżynierii produkcji, a co za tym idzie, wyroby wyróżniają się najwyższą możliwą jakością.

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

Według nas godna polecenia jest czarna armatura łazienkowa. Grohe zadbał o efektowny odcień koloru, który perfekcyjnie scala się z różnymi wzorami. Ciemne łazienki potrafią wywrzeć wrażenie nawet na najbardziej wymagających krytykach aranżacji wnętrz.

Mówiąc o tak wiodącej niemieckiej marce, nie można zapomnieć o fakcie, że armatura łazienkowa podtynkowa zdobyła serca wielu naszych klientów. Specjaliści wykazują się niezrównaną odwagą w działaniach, dzięki której przekraczają wcześniej ustanowione granice. Ich projekty są więc jedyne w swoim rodzaju i trudno znaleźć do nich jakieś porównanie.

W ofercie przygotowanej przez nasz sklep znajduje się nawet deszczownica natynkowa. Grohe jest firmą na tyle kreatywną, że tworzenie różnych elementów wyposażenia łazienki jest dla niej całkowicie bezproblemowe. Akurat ten rodzaj deszczownicy jest w pewnym sensie symbolem nowoczesności.

Podsumowując — jeżeli szukasz najwyższej klasy armatury łazienkowej, trafiłeś idealnie. Nasz sklep przygotował atrakcyjną ofertę, w której znajdziesz specjalnie wyselekcjonowane produkty. Zresztą nie czekaj i przekonaj się sam!

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    32 202 11 22
    plytki@dagma.pl