Adres strony internetowej: www.grohe.pl

Kraj: Niemcy

Jeżeli szukasz wysokiej jakości armatury łazienkowej, to kolekcje od firmy Grohe na pewno spełnią twoje oczekiwania. Marka ta została założona w 1936 roku i wywodzi się z jednego z najbardziej znanych niemieckich miast — Düsseldorfu. Kiedyś był to malutki biznes, teraz na jego sukces pracuje około 6000 ludzi, a przychody znacząco przekraczają miliard euro rocznie.

Już te informacje robią wrażenie, a to jeszcze nie wszystko. Ponad 240 zdobytych nagród bez wątpienia świadczy o ogromnym gronie zadowolonych klientów. Renoma zdobyta w taki właśnie sposób jest niezwykle cennym osiągnięciem. Warto mieć ten fakt na uwadze, zwłaszcza że niektóre produkty odgrywają bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu całego domu. Jednym z nich jest armatura łazienkowa. Grohe zdaje sobie z tego sprawę, dlatego korzysta z precyzyjnej inżynierii produkcji, a co za tym idzie, wyroby wyróżniają się najwyższą możliwą jakością.

Według nas godna polecenia jest czarna armatura łazienkowa. Grohe zadbał o efektowny odcień koloru, który perfekcyjnie scala się z różnymi wzorami. Ciemne łazienki potrafią wywrzeć wrażenie nawet na najbardziej wymagających krytykach aranżacji wnętrz.

Mówiąc o tak wiodącej niemieckiej marce, nie można zapomnieć o fakcie, że armatura łazienkowa podtynkowa zdobyła serca wielu naszych klientów. Specjaliści wykazują się niezrównaną odwagą w działaniach, dzięki której przekraczają wcześniej ustanowione granice. Ich projekty są więc jedyne w swoim rodzaju i trudno znaleźć do nich jakieś porównanie.

W ofercie przygotowanej przez nasz sklep znajduje się nawet deszczownica natynkowa. Grohe jest firmą na tyle kreatywną, że tworzenie różnych elementów wyposażenia łazienki jest dla niej całkowicie bezproblemowe. Akurat ten rodzaj deszczownicy jest w pewnym sensie symbolem nowoczesności.

Podsumowując — jeżeli szukasz najwyższej klasy armatury łazienkowej, trafiłeś idealnie. Nasz sklep przygotował atrakcyjną ofertę, w której znajdziesz specjalnie wyselekcjonowane produkty. Zresztą nie czekaj i przekonaj się sam!

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!