Adres strony internetowej: www.grespania.com

Kraj: Hiszpania

O produkcie

Grespania to międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży produktów ceramicznych, innowacyjnych zarówno pod względem technologii jak i wzornictwa. Charakteryzują się bogactwem wzorów i kolorów oraz różnorodnością rozmiarów i struktur. Firma produkuje m.in. płytki wielkoformatowe (pod nazwą Coverlam) oraz płytki ceramiczne oczyszczające powietrze, samooczyszczające i bakteriobójcze (warto zwrócić na nie uwagę projektując ekologiczne budynki). Szeroka gama produktów Grespanii nie zna ograniczeń, począwszy od idei dla tych, którzy szukają oryginalności i własnego stylu, aż po rozwiązania techniczne dla najbardziej wymagających specjalistów.

Kolekcje, które cieszą się w naszym salonie największą popularnością to: Lyon, Calacata, Moma , Tempo , Creta oraz oczywiście cały Brand Coverlam, zwłaszcza seria Basic.

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!