Adres strony internetowej: www.ceramichegrazia.it

Kraj: Włochy

O produkcie

Ceramiche Grazia to włoska manufaktura płytek klasycznych. Jej produkty cechują się elegancją i bogatym wzornictwem, które podkreślą każdy element wystroju.

Płytki firmy Grazia to niezaprzeczalny hit wśród wielu architektów i projektantów wnętrz, którzy cenią jakość wykonania i klasyczny design, który nigdy się nie starzeje. Wybierając podłogi do swojego mieszkania lub domu, zwróć szczególną uwagę na płytki Grazia Ceramiche, których zastosowanie wprowadzi we wnętrzu klimat eleganckiego glamour.

Kolekcje, które cieszą się w naszym salonie największą popularnością to: Vintage, Epoque, Essenze, Retro, Vecchie Majoliche, Formae, Boiserie, Melange, Electa, New classic oraz wprowadzona niedawno Old England.

Grazia Ceramiche - polecane kolekcje

Pytanie o produkt

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu, to zapraszamy Cię do skorzystania z poniższego formularza. Możesz również zadzwonić do naszego salonu 32 259 69 00 lub wysłać maila na plytki@dagma.pl

Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od ponad trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!