...
loader image

Producent Graniti fiandre

Strona internetowa: https://www.granitifiandre.com

Kraj: Włochy

Graniti fiandre

Graniti fiandre to jedna z włoskich marek zrzeszonych w grupie Iris Ceramica Group. To absolutny lider produkcji płyt wielkoformatowych na Półwyspie Apenińskim. Ich produkty to przede wszystkim wysoka jakość wykonania, dbałość o środowisko na etapie produkcji, a także wyjątkowa estetyka. Nawiązują m.in. do drogich kamieni, w tym marmuru. Doskonale sprawdzają się w prestiżowych i luksusowych przestrzeniach mieszkalnych i biznesowych. Marka ceniona jest za swoje nietuzinkowe podejście do wzorów, a także perfekcję wykonania każdej pojedynczej płytki. Dlatego z dumą możemy dystrybuować ceramikę Graniti fiandre w Dagma Płytki.

Producent płytek Graniti fiandre

Marka Graniti fiandre to jeden z liderów w zakresie produkcji eleganckich i prestiżowych płytek ceramicznych. Atuty produktów tej firmy doceniane są na całym świecie. Dzięki temu płytki ceramiczne Graniti fiandre trafiają do ponad 100 krajów. Ekspansja marki postępuje. Oczywiście doceniają ją również najbardziej wymagający klienci w Polsce, w tym uznani architekci i projektanci. Kilkadziesiąt lat doświadczenia sprawia, że procesy produkcyjne i wykończeniowe w Graniti fiandre dopracowano do perfekcji. Obecnie marka kojarzy się przede wszystkim z innowacyjnością, oryginalnymi wzorami i dbałością o ekologię. Dzięki temu w wielu obszarach produkcji ceramiki jest prawdziwym pionierem. Oczywiście przekłada się to na jakość.

Wśród klientów Graniti fiandre znajdują się m.in.: Ferrari, Armani, Dior, Jaguar, Nike, Fendi, czy Fiat. To pokazuje, że na znak jakości włoskiego producenta stawiają najbardziej prestiżowe marki z wielu sektorów. Płytki ceramiczne Graniti fiandre często wybierane są do prestiżowych hoteli, luksusowych apartamentów oraz biur. Z powodzeniem sprawdzą się również w eleganckich przestrzeniach mieszkalnych.

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

Dystrybutor płytek Graniti fiandre

Jako Dagma Płytki jesteśmy jedynym partnerem i dystrybutorem płytek ceramicznych Graniti fiandre na Śląsku. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom najwyższą jakość w atrakcyjnych cenach rynkowych. Docenią to świadomi klienci, którzy poszukują odrobiny elegancji i luksusu. W ofercie posiadamy najnowsze kolekcje Graniti fiandre, jak i modele, które nie wychodzą z mody od lat. Staramy się, aby każde zamówienie było realizowane sprawnie, szybko i z dbałością o potrzeby klientów. Właśnie dlatego zaufała nam prestiżowa marka Graniti fiandre. Nie chcemy zawieźć tego zaufania. W ofercie posiadamy również kolekcje nawiązujące do marmuru, czyli Marmi Maximum.

Płytki Graniti fiandre

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem płytek ceramicznych Graniti fiandre dostępnych w Dagma Płytki. To najwyższa rynkowa jakość i dbałość o najdrobniejsze detale wykończenia. Od lat produkty Graniti fiandre klasyfikowane są jako premium i sięgają po nie uznani projektanci i architekci. Jako jedyny partner włoskiego producenta na Śląsku, jesteśmy w stanie dostarczyć Ci wszystko, czego potrzebujesz. Zapraszamy do zakupu płytek Graniti fiandre w Dagma Płytki. Razem z nami postaw na elegancję i prestiż swoich wnętrz.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    32 202 11 22
    plytki@dagma.pl