...
loader image

Producent Flaviker

Strona internetowa: www.flavikerpisa.it/en/collections

Kraj: Włochy

Flaviker

Jednym z liderów włoskiego rynku produkcji płytek ceramicznych jest firma Flaviker. Historia marki sięga aż lat 60. ubiegłego wieku. Od tego czasu firma wyspecjalizowała się w produkcji wysokiej jakości płytek, które zaskakują swoją estetyką, wzorami oraz elegancją. Tradycja w połączeniu z innowacyjną technologią sprawiają, że wobec produktów Flaviker trudno przejść obojętnie. Uwielbiają je architekci, wykonawcy oraz domownicy. Kreatywne podejście do wzornictwa sprawia, że Flaviker jest jedną z marek, która wyznacza trendy. To w połączeniu ze znakomitą jakością każdej pojedynczej płytki wpływa na popularność producenta wśród świadomych i wymagających klientów.

Producent Flaviker

Tak jak wspominano, firma Flaviker powstała w latach 60. ubiegłego wieku. Za nią już ponad 50 lat doświadczenia w projektowaniu i produkowaniu płytek ceramicznych w różnych formatach. Jeden z przełomów nastąpił w 2007 roku, gdy marka została przejęta przez ABK Group. To jeszcze bardziej zdynamizowało wprowadzenie innowacji technologicznych do procesów projektowania i produkcji, co daje efekty w postaci wyjątkowych płytek ceramicznych. Połączenie minimalistycznej estetyki, wyrafinowanej elegancji i trwałości sprawia, że to wybór ponadczasowy. Bez dwóch zdań produkty Flaviker rozpoznawalne są na całym świecie. Doskonale sprawdzają się w wykończeniu wnętrz, czy podczas remontu. Kolekcje marki można swobodnie miksować, dzięki czemu kreatywni architekci mogą stworzyć niepowtarzalne wzory i wykończenia. Efekt przekroczy oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Atutem produktów Flaviker jest ich elegancja, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako płytki dekoracyjne do reprezentatywnych wnętrz mieszkalnych i biznesowych. Marka specjalizuje się w produkcji płyt wielkoformatowych, które sprawdzają się przy dużych obiektach komercyjnych, np. galeriach handlowych, czy też prestiżowych hotelach. Włoskie płytki premium to niezwykły kunszt wykonania i styl, którego nie da się podrobić.

Potrzebujesz pomocy z wyborem płytek?

Dystrybutor płytek Flaviker

Dagma to dystrybutor oryginalnych włoskich płytek Flaviker na polskim rynku. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na korzystne ceny nawet najnowszych kolekcji. To wszystko w połączeniu ze sprawną i profesjonalną obsługą klienta sprawi, że każdy kupujący w Dagma będzie zadowolony. Staramy się realizować Państwa zamówienia tak szybko, jak to tylko możliwe. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, bo tylko w ten sposób jesteśmy w stanie budować trwałe relacje. Współpracujemy zarówno z architektami i klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. W ofercie posiadamy najnowsze kolekcje Flaviker oraz te, które nie wychodzą z mody od lat.

Płytki Flaviker

Jeżeli szukasz najwyższej jakości płytek ceramicznych, które cechują się: elegancją, prestiżem, trwałością i wyjątkowym wykończeniem, to Flaviker będzie strzałem w dziesiątkę. Z czystym sumieniem możemy rekomendować zakup płytek od tego uznanego włoskiego producenta, który należy do największych brandów w sektorze na całym świecie. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów Flaviker dostępnych w Dagma i wybrania tych, które wpisują się w Państwa potrzeby. Nasz zespół doradców służy wsparciem w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Udanych zakupów.

NAPISZ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć więcej albo umówić się na spotkanie? Prześlij wiadomość bezpośrednio do zespołu pracującego w naszym salonie lub zadzwoń do nas:

32 202 11 22 i wybierz 1

lub

Napisz bezpośrednio na salon@dagmaplytki.pl

    DAGMA Płytki Łazienki
    Pszczyńska 15,
    40-478 Katowice
    32 202 11 22
    plytki@dagma.pl